XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.10.2021r. |
||
7.00 | + Teresa Sajkowska | |
8.30 | + Jadwiga Wołoszyn | |
10.00 | + Maria Grykin w 15 rocz. śm., Antoni i Józef | |
12.00 | Za Parafian /CHRZEST | |
15.15 | + Rodzice: Leonarda(k) i Marian, teściowie: Weronika i Jan, brat Czesław | |
17.30 | NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE | |
18.00 | + Krzysztof Bączek – 3 greg. | |
PONIEDZIAŁEK – św. Franciszka z Asyżu – 04.10.2021r. | ||
7.00 | O Boże bł. i potrzebne łaski dla kapłanów posługujących w naszej parafii | |
7.00 | O Boże bł., opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Sylwii, Andreasa i Fabiana | |
15.15 | + Krzysztof Bączek – 4 greg. | |
17.30 | Za wspólnotę Krwi Chrystusa | |
18.00 | NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE | |
WTOREK – św. Faustyny – 05.10.2021r. | ||
7.00 | + Stanisław Kamieniak w 32 rocz. śm. | |
7.00 | O Boże bł. i zdrowie dla Marka oraz o potrzebne łaski w rozwiązaniu problemów życiowych | |
15.15 | O szczęśliwe rozwiązanie dla córki Justyny oraz o Boże bł. dla Matki i dziecka | |
15.15 | + Grzegorz w 12 rocz. śm., Eugenia i Urszula | |
17.30 | + Krzysztof Bączek – 5 greg. | |
17.30 | + Krystyna Korejwo w 1 rocz. śm. | |
18.00 | NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE | |
ŚRODA – 06.10.2021r. | ||
7.00 | + Magdalena Podolecka, Józef Kamiński, + z rodziny Kamińskich i Niajko | |
7.00 | + Sebastian Sajewicz, Elżbieta i Sylwia Sajewicz | |
7.00 | + Krystyna Danuta Jesionek w 30 dzień po pogrzebie | |
15.15 | + Stanisław Kuzioła, Barbara Cecylia Kryba – Kuzioła | |
17.30 | + Krzysztof Bączek – 6 greg. | |
18.00 | NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE | |
CZWARTEK – NMP Różańcowej – 07.10.2021r. | ||
7.00 | + Zbigniew w 15 rocz. śm., Wanda, Stanisław Żukiewicz,+ dziadków z obojga stron i dusze czyśćcowe | |
15.15 | O powrót do zdrowia dla Brygidy | |
17.30 | + Krzysztof Bączek – 7 greg. | |
17.3018.00 | + z rodziny Gauda i GrodzkichPOWITANIE OBRAZU MATKI BOŻEJ GIETRZWAŁDZKIEJ | |
18.1520.00 | NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE CZTERY CZĘŚCI AKATYST KU CZCI MATKI BOŻEJ | |
21.00 | Msza Święta za Członków Żywego Różańca i Parafian | |
PIĄTEK – 08.10.2021r. | ||
7.00 | + Wanda Piotrzkiewicz w 26 rocz. śm. | |
7.00 | + Jan Korneluk w 30 dzień po pogrzebie | |
14.45 | NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO | |
15.15 | + Ildefons w 38 rocz. śm., Salomea Lewandowscy, Kazimierz Nagierski | |
17.30 | + Krzysztof Bączek – 8 greg. | |
17.30 | + Bruno i Agata Wagner | |
18.00 | NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE | |
SOBOTA – 09.10.2021r. | ||
7.00 | O Boże bł., opiekę Matki Bożej i zdrowie dla żony Haliny z okazji jej urodzin | |
7.00 | + Edward, Genowefa i Krzysztof Szymańscy | |
15.15 | + Bogusław Rosa w 30 dzień po pogrzebie | |
15.15 | + Stanisław Jankowski w 22 rocz. śm., Lucyna i Waldemar,+ rodzice z obojga stron | |
17.30 | MSZA ŚWIĘTA NIEDZIELNA+ Krzysztof Bączek – 9 greg. | |
18.10 | NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE |
Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.