OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE X NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.06.2018r.

X NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.06.2018r.

 

1) Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa, odbywają się w naszej parafii pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą.

2) W środę 13 czerwca z naszej parafii wyruszy procesja różańcowa do parafii Matki Bożej Fatimskiej, tam odbędą sie uroczystości upamiętniające objawienia Matki Bożej w Fatimie.

3) W następną niedzielę zapraszamy na spotkanie Lednickie dla osób które uczestniczyły w spotkaniu młodych w Lednicy oraz wszystkich chętnych. Rozpoczęcie spotkania Mszą Św. o godz. 18.00 po niej część dalsza w salce parafialnej.

4) Zachęcamy do udziału w pielgrzymce parafialnej organizowanej w dniach 25-29 czerwca. W programie pielgrzymki między innymi: Jasna Góra, Wieliczka, Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach, spacer doliną Chochołowską, spacer nad Morskie Oko, Białka Tatrzańska, Oświęcim. Program pielgrzymki jest do pobrania w zakrystii. Koszt pielgrzymki 880 zł. Pozostało jeszcze kilka miejsc wolnych.

5) Z naszej Archidiecezji tak jak w ubiegłych latach organizowane są Piesze pielgrzymki:

– Do Wilna – Ostrej Bramy w dniach od 6 do 16 lipca.

– Na Jasną Górę w dniach od 30 lipca do 12 sierpnia.

Zachęcamy do udziału i zapisywanie się na piesze pielgrzymki.

6) Ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na potrzeby materialne i funkcjonowanie naszej parafii. Wszystkim za wsparcie dziękujemy.

7) Ofiary składane za tydzień do puszek będą przeznaczone na Archidiecezjalny Fundusz Zapomogowy.

8) Do nabycia jest nowy nr „Gościa Niedzielnego” oraz biuletyn parafialny w którym umieściliśmy program parafialnej pielgrzymki.

9) Dziękujemy wszystkim osobom, które dbają o czystość naszej Świątyni.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.