OGŁOSZENIA – 16.06.2024r.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA  – 16.06.2024 r.

 1. Nabożeństwa czerwcowe wraz z litanią do NSPJ w naszym kościele odprawiane są w dni powszednie po Mszy świętej wieczornej, natomiast w niedzielę o godz. 17.30.
 1. Jutro, w poniedziałek 17 czerwca na Mszy świętej o godz. 12.00 w naszym kościele ksiądz Proboszcz Józef Romanowski będzie dziękował Panu Bogu wraz ze współbraćmi rocznikowymi za dar powołania do kapłaństwa w 45 rocznicę święceń kapłańskich. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 1. Zapraszamy do udziału w 32-giej Warmińskiej Pielgrzymce Pieszej do Ostrej Bramy w terminie 6 do 15 lipca 2024 r. Szczegóły na plakacie i stronie internetowej.
 1. Zapraszamy także do udziału w 41-szej Warmińskiej Pielgrzymce Pieszej na Jasną Górę w terminie od 31 lipca do 12 sierpnia 2024 r. Szczegóły również na plakacie i stronie internetowej.
 1. Do nabycia jest „Gość Niedzielny”, dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”, dodatkowo specjalne wydanie: „Historia Kościoła” oraz biuletyn parafialny
  z aktualnymi ogłoszeniami, intencjami i komentarzem do Słowa Bożego.
 1. Dziękujemy wszystkim osobom, które pomagają przy sprzątaniu naszej świątyni. Dziękujemy także wszystkim wolontariuszom i osobom dbającym
  o zieleń wokół kościoła.
 1. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy pokoju serca oraz błogosławieństwa Bożego.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.