OGŁOSZENIA – 9.06.2024r.

X NIEDZIELA ZWYKŁA  – 09.06.2024 r.

 1. Nabożeństwa czerwcowe wraz z litanią do NSPJ w naszym kościele odprawiane są w dni powszednie po Mszy świętej wieczornej, natomiast w niedzielę o godz. 17.30.
 1. We czwartek 13 czerwca o godz. 20.00 zapraszamy na kolejny Apel Fatimski wraz z procesją Matki Bożej Fatimskiej wokół naszego kościoła. Apel będzie poprzedzony adoracją NS w kościele od godz. 19.00. Przybywamy ze świecami. Przed Apelem będzie można nabyć ostatnie sztuki świec z osłonkami przywiezionymi z Fatimy.
 1. 14 czerwca w piątek zapraszamy na wspólne oglądanie „The Chosen” w sali na plebanii o godz. 18.30.
 1. 15 czerwca w sobotę zapraszamy dzieci ze scholii oraz ich rodziców na uroczyste zakończenie roku posługi muzycznej. Spotkanie z rodzicami i wspólne grillowanie rozpoczniemy o godz. 13.00.
 1. W Katolickim Zespole Edukacyjnym im. Świętej Rodziny w Olsztynie rozpoczął się nabór na nowy rok szkolny do Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego i Szkoły Podstawowej oraz do Niepublicznego Przedszkola. Więcej informacji na stronie internetowej.
 1. W dzisiejszą niedzielę ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na opłacenie inwestycji wymiany okien. Dziękujemy za wsparcie.
 1. W parafii Chrystusa Odkupiciela Człowieka w sobotę 15 czerwca odbędzie się czuwanie w intencji naszej Ojczyzny. Rozpoczęcie o godz. 21.00 Apelem Jasnogórskim, zakończenie Mszą świętą o północy.
 1. 15 czerwca w sobotę, jak w każdą trzecią sobotę miesiąca, wyrusza comiesięczna piesza pielgrzymka do Gietrzwałdu. Wyjście pielgrzymów z pętli autobusowej na Datkach obok lotniska o godz. 7.15.
 1. Do nabycia jest „Gość Niedzielny”, dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”, dodatkowo specjalne wydanie: „Historia Kościoła” oraz biuletyn parafialny z aktualnymi ogłoszeniami, intencjami i komentarzem do Słowa Bożego.
 1. Kaplica Adoracji dostępna dla wszystkich wiernych jest miejscem indywidualnej modlitwy, skupienia i wyciszenia. Prosimy, aby w tym miejscu modlić się w ciszy, by nie rozpraszać innych.
 1. Dziękujemy wszystkim osobom, które pomagają przy sprzątaniu naszej świątyni. Dziękujemy także wszystkim wolontariuszom i osobom dbającym o zieleń wokół kościoła.
 1. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy pokoju serca oraz błogosławieństwa Bożego.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.