INTENCJE – 25.02.2024r.

 

 II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  – 25.02.2024 r.
7.00 O potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Heleny i Grzegorza Świto i ich dzieci  
8.30 + Zofia Sosnowska  
10.00 + Michał i Julia Kaper oraz Jan, Wanda, Zdzisław, Jarosław  
12.00 Za Parafian  
15.15 + Jadwiga Wiśniewska w 24 rocz. śm., Albin Symonowicz  
17.30 NABOŻEŃSTWO GORZKICH ŻALI  
18.00 Za zmarłych w miesiącu lutym  
19.00 Wieczór uwielbienia  
 PONIEDZIAŁEK – 26.02.2024 r.
7.00 + Mieczysław Antoni Napieraj
(Msza święta popogrzebowa)
 
7.00 + Mirosław Tyl  
15.15 O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej Gietrzwałdzkiej dla Aleksandra, Heleny, Kazimierza i ich rodzin  
17.30 Msza święta w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci  
19.00-20.00 Czuwanie modlitewne w Kaplicy Adoracji NS  
 WTOREK- 27.02. 2024 r.
7.00 + Agnieszka Michniewicz
(Msza święta popogrzebowa)
 
7.00 + Teresa Dziedzic  
15.15 + Władysław Zygmunt (1 greg.)  
17.30 + Kazimierz Sokół w 13 rocz. śm.  
19.00-20.00 Czuwanie modlitewne w Kaplicy Adoracji NS  
 ŚRODA – 28.02.2024 r.
7.00 + Anna Boguszewicz w 3 rocz. śm., Edward, Mirosław i zmarli z rodziny  
7.00 + Jan Pilucik, rodzice Pilucik, zmarli z rodziny Mackoicz  
15.15 + Władysław Zygmunt (2 greg.)  
17.30 + Zofia, Adela i Jan Pilucik, Stanisława (k)
i Bronisław Walenciak w kolejne rocz. śm.
 
Po Mszy św. NABOŻEŃSTWO DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY  
19.00-20.00 Czuwanie modlitewne w Kaplicy Adoracji NS  
 CZWARTEK– 29.02.2024 r.
7.00 + Józef  i Władysława (k) Jończyk  
7.00 + Józef Biryło (Msza św. popogrzebowa)  
15.15 + Władysław Zygmunt (3 greg.)  
17.30 O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Krystyny, jej syna Krzysztofa z żoną i córką, dla córki Renaty z rodziną i syna Tomasza oraz dla córki Beaty z Pawłem  
Po Mszy św. WYSTAWIENIE NS  I NABOŻEŃSTWO W INTENCJI KAPŁANÓW
 PIĄTEK – 01.03.2024 r.
7.00 + Czesław w 2 rocz.  śm. i zmarli z rodzin Szalców i Lygingów  
7.00 + Tadeusz Białczak w 3 rocz. śm.  
14.30 Droga Krzyżowa i Koronka do Bożego Miłosierdzia  
15.15 Zbiorowa do Miłosierdzia Bożego  
15.15 + Władysław Zygmunt (4 greg.)  
16.30 Droga Krzyżowa z udziałem dzieci  
17.30 + Mirosław Karczewski w 3 rocz. śm.  
18.00 Droga Krzyżowa  
 SOBOTA – 02.03.2024 r.
7.00 + Władysław Zygmunt (5 greg.)  
15.15 W intencji wspólnoty Żywego Różańca  
17.30 MSZA ŚWIĘTA NIEDZIELNA  

+ Marianna Dębowska w 9 rocz. śm. i zmarłych
z rodziny Lipińskich

 

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.