INTENCJE – 4.02.2024r.

 

 V NIEDZIELA ZWYKŁA

- 04.02.2024 r.

7.00 O Boże błogosławieństwo w 6 rocz. zawarcia związku małżeńskiego dla Izabeli i Piotra oraz ich córek Liliany i Klary
8.30 + Helena Józefiak w 21 rocz. śm., Józef Józefiak w 11 rocz. śm., Wacław Piłat w 19 rocz. śm., Karolina Piłat w 6 rocz. śm. i zmarli z ich rodzin
10.00 + Helena i Marian Pokrzywniccy
12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Wiesława i Krystyny Romańskich w 45 rocz. ślubu (chrzest)
15.15 + Daniel Salamonowicz w 13 rocz. śm., Sylwia i Benita oraz rodzice z rodziny Salamonowicz, Franciszek, Daniela (k), Barbara z rodziny Pijanowskich
18.00 + Weronika
18.00 + Irena Bogdańska w 2 rocz. śm.
 PONIEDZIAŁEK – 05.02.2024 r.
7.00 + z rodziny Szemplińskich: Cecylia, Arkadiusz, Kazimierz, Jan, Tadeusz oraz z rodziny Kucharskich: Barbara, Tadeusz
7.00 O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski  i dary Ducha Świętego dla Emilii i dla Łucji z okazji 11 urodzin oraz ich bliskich
15.15 + Edward Garela w 23 rocz. śm., Marcjanna i Józef Garela
17.30 W intencji członków Akcji Katolickiej i kapłanów
 WTOREK – 06.02.2024 r.
7.00 + Mieczysław Ładny w 9 rocz. śm. i zmarli z rodziny Ładnych i Hejduk oraz o łaskę wiary i opiekę Matki Bożej w 40 rocz. chrztu św. dla Aleksandry  
15.15 + Leontyna i Michał oraz zmarłe dzieci z rodziny Bordziłowskich  
17.30 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Halinki, męża i całej rodziny  
 ŚRODA – 07.02.2024 r.
7.00 + Kazimierz Trzciński (intencja od brata i bratowej)
15.15 + Wiesław Wojewódzki w 3 rocz. śm.  
17.30 + Józef Piński w 4 rocz. śm.  
Po Mszy św. NABOŻEŃSTWO DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY  
 CZWARTEK – 08.02.2024 r.
7.00 + Krystyna Juszko (Msza św. popogrzebowa)
7.00 + Apolonia Grzegrzółka (int. od Żywego Różańca)
15.15 + Tomasz Sadowski – o łaskę zbawienia
17.30 + Marian, Felicja, Wacław, Maria Wysokińscy  
Po Mszy św. WYSTAWIENIE NS  I NABOŻEŃSTWO W INTENCJI KAPŁANÓW
 PIĄTEK – 09.02.2024 r.
7.00 + Apolonia Grzegrzółka (Msza św. popogrzebowa)  
7.00 + Regina Różyńska-Jewdokimow (Msza św. popogrzebowa)  
14.45 WYSTAWIENIE NS I NABOŻEŃSTWO DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA  
15.15 + Łucja i Stanisław Żarnowscy oraz ich zmarli synowie Ryszard i Stanisław
17.30 + Paweł Wyszczelski w 4 rocz. śm.  
 SOBOTA – 10.02.2024 r.
7.00 + Jan i Franciszka (k) Grzywaczewscy, Jan i Helena Fortuna, Antoni Anielski  
10.00 W intencji parafian  
15.15 + Feliks Kierbedź w 17 rocz. śm., Lucyna Kierbedź i ich rodzice  
17.30 MSZA ŚWIĘTA NIEDZIELNA  

+ Bronisława (k) Kiszuk – z prośbą o dar nieba

 

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.