OGŁOSZENIA – 21.01.2024r.

III NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.01.2024 r.

  1. Od jutra, w okresie zimowym, w dni powszednie zapraszamy na koronkę do Bożego Miłosierdzia i Mszę św. o godz. 15.15 do kaplicy adoracji Najświętszego Sakramentu, która jest ogrzewana. Jednocześnie informujemy, że w ubiegłym tygodniu zostało tam zainstalowane nagłośnienie. Dziękujemy bardzo Panu Łukaszowi, właścicielowi firmy TAKE-SYSTEM za bezinteresowne wykonanie montażu.
  2. Organizujemy pielgrzymkę samolotową do Fatimy w terminie od 15 do 18 kwietnia, tj. od poniedziałku do czwartku. Cena pielgrzymki wynosi 3000 zł i obejmuje: przelot samolotem w obie strony, autokar w Polsce i Portugalii, pobyt w hotelu z wyżywieniem, ubezpieczenie podstawowe i wejście do muzeum w Fatimie. Aby cena nieuległa zmianie, należy dość szybko dokonać rezerwacji biletów lotniczych. Wobec tego zapisy będą trwały do przyszłej niedzieli włącznie. Serdecznie zapraszamy. Plan wyjazdu został wywieszony w gablocie przy wyjściu z kościoła.
  3. Bardzo dziękujemy Pani z 3 róży Żywego Różańca, która ufundowała kolejne 2 nowe mikrofony, które będą służyły dla chóru i scholi parafialnej. Serdeczne Bóg zapłać.
  4. W ostatnią niedzielę miesiąca, tj. 28 stycznia, zostanie odprawiona Msza św. zbiorowa za naszych bliskich zmarłych. Intencje można składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Tego dnia zapraszamy również na modlitewny wieczór uwielbienia – Adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 19:00.
  5. Trwa wizyta duszpasterska, zwana kolędą. Kapłani sukcesywnie odwiedzają wiernych, którzy złożyli zaproszenie, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.
  6. Zwracamy się z prośbą, aby przy okazji rozliczania podatku, przekazać 1,5 procenta na Caritas Archidiecezji Warmińskiej z dopiskiem „Nagórki”. Zebrane środki przekażemy na wsparcie dzieci i młodzieży. Szczegóły  z numerem KRS znajdują się na przygotowanej ulotce, którą można wziąć ze stolika przy wyjściu z kościoła.
  7. Do nabycia jest „Gość Niedzielny”, dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” oraz biuletyn parafialny z aktualnymi ogłoszeniami i intencjami, z Ewangelią i komentarzem do Słowa Bożego.
  8. Dziękujemy wszystkim osobom, które pomagają przy sprzątaniu naszej świątyni, a także wolontariuszom za ich posługę.
  9. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy pokoju serca i Bożego błogosławieństwa na cały tydzień.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.