INTENCJE – 26.11.2023r.

XXXIV  NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.11.2023

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

7.00 + Henryk Rzeżuchowski w 12 rocz. śmierci
8.30 + Janina Przednikowska w 4 rocz. śmierci
10.00 + Jadwiga i Aleksander Kuciej
12.00 Za parafian
15.15 + Janusz Marchlewicz w 2 rocz. śmierci
17.30 Różaniec za zmarłych-wypominki  
18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych
19.00 Wieczór uwielbienia  
PONIEDZIAŁEK – 27.11.2023 r.
7.00 + Edward Mościcki, Irena i Bolesław Obarek, siostra Barbara, Julia, Jan, Marta, Michał
7.00 + Zdzisław Bloch
15.15 + Jan w 10 rocz. śmierci  
17.00 Różaniec za zmarłych-wypominki  
17.30 Msza św. zbiorowa za zmarłych  
17.30 W intencji żywych i zmarłych członków Apostolstwa  Dobrej  Śmierci  
WTOREK – 28.11.2023 r.
7.00 + Janina Bujwidz w 22 rocz. śmierci, Julian, Mieczysław, Emilia  
7.00 + Jerzy Ferdynand Kowal (Msza św. popogrzebowa)  
15.15 + Rodzice: Aleksander i Kazimiera Rogala  
17.00 Różaniec za zmarłych-wypominki  
17.30 O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i zdrowie dla Janiny Wach oraz o potrzebne łaski dla niej i całej jej rodziny  
17.30 Msza św. zbiorowa za zmarłych  
ŚRODA -29.11.2023 r.
7.00 + Janina Grzelak
7.00 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Jarosława i jego rodziny
15.15 + Eugenia Juczewska w 10 rocz. śmierci  
17.00 Różaniec za zmarłych-wypominki  
17.30 Msza św. zbiorowa za zmarłych  
Po Mszy świętej Nabożeństwo do MB nieustającej Pomocy   
CZWARTEK – 30.11.2023 r.

UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEGO ANDRZEJA GŁOWNEGO PATRONA ARCHIDECEZJI WARMIŃSKIEJ

7.00 + Krystyn  Czesława  Sztando  (Msza św. popogrzebowa)
7.00 + Mieczysława i Weronika Brodzik oraz Jacek Zdunek
15.15 + Włodzimierz Bury w 5 rocz. śmierci, Maria Bury
17.00 Różaniec za zmarłych-wypominki  
17.30 Msza św. zbiorowa za zmarłych  
17.30 + Eugeniusz w 37 rocz. śmierci, Andrzej i Apolonia Gielert  
Po Mszy świętej Nabożeństwo w intencji kapłanów  
PIĄTEK – 01.12.2023 r. (PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA)
7.00 + Ariel Jasiński w rocznicę urodzin  
7.00 Władysław, Teresa i Henryk Sarnowscy, Paweł Michałowski  
14.45 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego  
15.15 + Zbiorowa do Miłosierdzia Bożego
17.30 Dziękczynno-błagalna w intencji Zbigniewa i Adama oraz ich rodzin  
17.30 Dziękczynno-błagalna w intencji Reginy i Adama Kania oraz ich dzieci Aleksandry, Sebastiana i Natalii i Mateusza o Boże błogosławieństwo i dary Ducha świętego.  
SOBOTA – 02.12.2023 r.
7.00 + Jerzy Kowal (intencja od siostry Wandy z mężem)  
10.00 Zbiórka z ministrantami  
15.15 W intencji żywych i zmarłych członków Żywego Różańca  
15.15 O Boże błogosławieństwo, opiekę MB dla Filipa Wiśniewskiego z okazji urodzin oraz potrzebne łaski dla niego i jego rodziny  
Po Mszy świętej RÓŻAŃIEC I NABOŻEŃSTWO  DO NIEPOKALANEGO SERCA NMP  
17.30 MSZA ŚWIĘTA NIEDZIELNA  

+ Anna i Zygmunt Mazurowscy

 

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.