OGŁOSZENIA – 12.11.2023r.

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.11.2023 r.

  1. Przez cały listopad różaniec za zmarłych z wypominkami w niedzielę o godz. 17:30, natomiast w dni powszednie o godz. 17:00. Msza święta zbiorowa za zmarłych poleconych naszej modlitwie sprawowana będzie każdego dnia listopada w niedzielę o godz. 18:00, a w dni powszednie o godz. 17:30.
  2. Na stoliku przy wyjściu z kościoła, w zakrystii oraz kancelarii parafialnej znajdują się kartki na wypominki i Mszę św. zbiorową za zmarłych na miesiąc listopad. Wypisane kartki można składać w zakrystii bądź kancelarii parafialnej. Dziękujemy za ofiary złożone przy tej okazji.
  3. We wtorek po Mszy świętej wieczornej zapraszamy nadzwyczajnych szafarzy Komunii świętej na spotkanie formacyjne.
  4. W kancelarii oraz w zakrystii są dostępne poświęcone opłatki wigilijne. Informujemy, że nikt z naszej parafii nie jest upoważniony do roznoszenia opłatków po domach. Warto pamiętać także, że opłatki rozprowadzane poza parafią, np. w galeriach handlowych, nie są poświęcone. Po ogłoszeniach nastąpi modlitwa i uroczyste poświęcenie opłatków.
  5. Na chórze zostały uporządkowane krzesła i ławki. Zwracamy się z prośbą, aby ich nie przestawiać w dowolne miejsca.
  6. Bardzo dziękujemy panu Pawłowi i panu Jarosławowi, którzy bezinteresownie podjęli się pomalowania przedsionka kościoła od Wańkowicza.
  7. Po przeprowadzonych konsultacjach z firmami montażowymi zmuszeni jesteśmy odłożyć wstawianie okien w naszym kościele na wiosnę. Fachowcy nie zdecydowali się podjąć tego zadania teraz, ze względu na warunki atmosferyczne. Ofiary zbierane dzisiaj na tacę będą przeznaczone na bieżące opłaty parafialne. Natomiast po Mszach świętych do puszek będą zbierane ofiary na wymianę chodnika i remont schodów przed kancelarią parafialną. Po zapoznaniu się z ofertami kilku firm zdecydowaliśmy, że najtańsza z nich rozpocznie prace brukarskie jeszcze w listopadzie. Koszt inwestycji został oszacowany na 10 tys. zł. W związku z tym ofiary do puszek na ten cel będziemy zbierać przez kilka niedziel. Dziękujemy za okazywane wsparcie i pomoc.
  8. Do nabycia jest „Gość Niedzielny”, dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” oraz biuletyn parafialny z aktualnymi ogłoszeniami, intencjami i Ewangelią.
  9. Dziękujemy wszystkim osobom, które pomagają przy sprzątaniu naszej świątyni, a także wolontariuszom za ich posługę.
  10. Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitości łask Bożych na rozpoczynający się nowy tydzień.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.