OGŁOSZENIA – 5.11.2023r.

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 5.11.2023 r.

 1. Przez cały listopad różaniec za zmarłych z wypominkami w niedzielę o godz. 17:30, natomiast w dni powszednie o godz. 17:00.
  Msza święta zbiorowa za zmarłych poleconych naszej modlitwie sprawowana będzie każdego dnia listopada w niedzielę o godz. 18:00, a w dni powszednie o godz. 17:30.
 2. Na stoliku przy wyjściu z kościoła, w zakrystii oraz kancelarii parafialnej znajdują się kartki na wypominki i Mszę św. zbiorową za zmarłych na miesiąc listopad. Wypisane kartki można składać w zakrystii bądź kancelarii parafialnej. Dziękujemy za ofiary złożone przy tej okazji.
 3. Jutro, w poniedziałek 6 listopada o godz. 17.30 zostanie odprawiona Msza święta w intencji żywych i zmarłych członków Akcji Katolickiej oraz kapłanów.
 4. W sobotę 11 listopada przypada 105 rocznica odzyskania niepodległości. Zachęcamy do modlitwy w intencji naszej Ojczyzny.
 5. Za tydzień ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na utrzymanie naszej parafii. Dziękujemy za okazywane wsparcie.
 6. W kancelarii oraz w zakrystii są dostępne poświęcone opłatki wigilijne. Informujemy, że nikt z naszej parafii nie jest upoważniony do roznoszenia opłatków po domach. Warto pamiętać także, że opłatki rozprowadzane poza parafią, np. w galeriach handlowych, nie są poświęcone.
 7. Zachęcamy osoby, które posiadają niepotrzebne alby pierwszokomunijne, do oddania ich w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 8. Do nabycia jest „Gość Niedzielny”, dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” oraz biuletyn parafialny z aktualnymi ogłoszeniami, intencjami i Ewangelią.
 9. Dziękujemy wszystkim osobom, które pomagają przy sprzątaniu naszej świątyni, a także wolontariuszom za ich posługę.
 10. Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitości łask Bożych na rozpoczynający się nowy tydzień.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.