VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 14.05.2023r. |
||
7.00 | + Zofia, Stanisław i całą rodzinę Kurzaców | |
8.30 | + Ariel Jasiński – 14 greg. | |
10.00 | + Zofia Wojsław / BIAŁY TYDZIEŃ | |
12.00 | + Władysław Pitura – 21 greg. | |
15.15 | + Czesław Bońkowski w 32 rocz. śm., Stanisława Bońkowska w 25 rocz. śm. | |
18.00 | + Cecylia i Henryk Kruszewscy | |
PONIEDZIAŁEK – 15.05.2023r. | ||
7.00 | O opiekę Matki Bożej dla Zofii Wysokińskiej z okazji imienin | |
7.00 | + Władysław Pitura – 22 greg. | |
7.00 | + Tadeusz Matysiak w 24 rocz. śm., Mirosław Matysiak w 8 rocz. śm., Henryk Matysiak w 4 rocz. śm. | |
15.15 | + z rodziny Dudów, Wysockich, Borys oraz dalszych krewnych | |
17.00 | NABOŻEŃSTWO MAJOWE | |
17.30 | + Ariel Jasiński – 15 greg. | |
18.15 | BIAŁY TYDZIEŃ | |
WTOREK – 16.05.2023r. | ||
7.00 | + Ariel Jasiński – 16 greg. | |
7.00 | + Wiktor Knercer – Msza Święta popogrzebowa | |
7.00 | O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Zofii Wysokińskiej | |
15.15 | + Władysław Pitura – 23 greg. | |
17.00 | NABOŻEŃSTWO MAJOWE | |
17.30 | + Janina Sulewska w 2 rocz. śm. | |
18.15 | BIAŁY TYDZIEŃ | |
ŚRODA – 17.05.2023r. | ||
7.00 | + Władysław Pitura – 24 greg. | |
7.00 | + Jan Janicki | |
7.00 | + Wanda, Roman, Henryk w kolejną rocz. śm. | |
15.15 | + Andrzej Zalewski, Teresa Bodo, Jerzy Grymuła, Stanisław Klep | |
17.00 | NABOŻEŃSTWO MAJOWE | |
17.30 | + Ariel Jasiński – 17 greg. | |
18.15 | BIAŁY TYDZIEŃ | |
CZWARTEK – 18.05.2023r. | ||
7.00 | + Ariel Jasiński – 18 greg. | |
7.00 | + Maria, Piotr, Józef, Jan Szota | |
15.15 | + Ludwik Fala w 29 rocz. śm. i Aleksandra | |
15.45 | SPOWIEDŹ DZIECI PRZED PIERWSZĄ KOMUNIĄ
(67 dzieci + rodzice i rodziny ) |
|
17.00 | NABOŻEŃSTWO MAJOWE | |
17.30 | + Władysław Pitura – 25 greg. | |
18.15 | BIAŁY TYDZIEŃ | |
PIĄTEK – 19.05.2023r. | ||
7.00 | O Boże bł. i zdrowie oraz opiekę Matki Bożej dla Marcina | |
7.00 | + Jan i Marianna Płonowscy, Stanisław, Lucjan | |
7.00 | + Lesław Popławski – Msza Święta popogrzebowa | |
14.45 | NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO | |
15.15 | + Władysław Pitura – 26 greg. | |
16.30 | ŚLUB | |
17.00 | NABOŻEŃSTWO MAJOWE | |
17.30 | + Ariel Jasiński – 19 greg. | |
SOBOTA – 20.05.2023r. | ||
7.00 | + Ariel Jasiński – 20 greg. | |
7.00 | + Franciszek Cieślak – Msza Święta popogrzebowa | |
10.00 | I Komunia Święta SP 12 – I grupa | |
12.00 | I Komunia Święta SP 12 – II grupa | |
15.15 | + Władysław Pitura – 27 greg. | |
17.00 | NABOŻEŃSTWO MAJOWE | |
17.30 | MSZA ŚWIĘTA NIEDZIELNA
O Boże bł. dla Joanny Olak z okazji imienin |
Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.