OGŁOSZENIA III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 12.03.2023r.

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 12.03.2023r.

1) Podczas Wielkiego postu nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek o godz.

14:40 – Droga Krzyżowa z koronką do Bożego miłosierdzia

16.45 – Droga Krzyżowa z udziałem dzieci

18:00 – Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych

2) Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem Pasyjnym w niedzielę o godz. 17:30.

3) Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się za tydzień w niedzielę tj. 19 marca i potrwają do środy. Rekolekcje poprowadzi ks. Marcin Sawicki – dyrektor Radia Plus. Za tydzień w niedzielę Msze Święte z naukami rekolekcyjnymi według porządku niedzielnego. Plan rekolekcji znajduje się w biuletynie parafialnym, na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej.

4) Ofiary które złożyliśmy dzisiaj na tacę przeznaczone są na utrzymanie naszej parafii. Wszystkim za wsparcie dziękujemy.

5) Dzisiaj po Mszach Świętych można złożyć ofiary do puszek na dzieła misyjne.

6) Zapraszamy do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej. Jedna z tras tej Drogi  będzie rozpoczynała się w naszym kościele, a zakończy się w Dobrym Mieście. Trasa będzie wiodła przez Głotowo, gdzie znajduje się sanktuarium Męki Pańskiej. Rozpoczęcie Drogi Krzyżowej 24 marca Mszą Świętą o godz. 21.00. Trasa liczy około 40 km. Każdy odbywa tą drogę w milczeniu we własnym tempie.

7) Ofiary na kwiaty, dekorację grobu pańskiego i ołtarzy można składać do skarbon pod chórem.

8) Do nabycia jest nowy nr „Gościa Niedzielnego” oraz Biuletyn parafialny z planem rekolekcji wielkopostnych.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.