OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA

1) W sobotę, wieczerzą wigilijną rozpoczniemy obchody Świąt Bożego Narodzenia. Zachęcamy, by zgodnie z naszą polską tradycją zachować postny charakter wieczerzy. Niech nie zabraknie modlitwy, lektury Pisma Świętego, przełamania się opłatkiem, życzeń oraz śpiewu kolęd.

2) W dzień Wigilii nie będzie Mszy Świętej o godz. 15.15 i 17.30.

3) Spowiedź Święta w tym tygodniu bezpośrednio przed Mszami Świętymi. W Wigilię możliwość spowiedzi od godz. 9.00 do godz. 11.00. Nie odkładajmy sakramentu spowiedzi św. na ostatnią chwilę. Rekolekcje są dobrym momentem na spowiedź.

4) PASTERKA w naszej parafii o godz. 24.00.

5) Pasterka z udziałem dzieci o godz. 22.00.

6) W wieczór wigilijny o godzinie 21.40 rozpocznie się czuwanie prowadzone przez młodzież.

7) Dzieci, młodzież i wszystkich, którzy chcieliby śpiewać podczas pasterki z udziałem dzieci, zapraszamy na próbę w wigilię o godz. 21.10, w sali pod kościołem.

8) W niedzielę – Pierwszy Dzień Świąt Bożego Narodzenia – nie będzie w tym dniu Mszy Św. o godz. 7.00. Pozostałe Msze Święte bez zmian o godz. 8.30, 10.00, 12.00, 15.15, 18.00.

9) Ofiary, które będziemy składać na tacę podczas pasterki oraz w Pierwszy dzień Świąt będą przeznaczone na utrzymanie naszego kościoła i bieżące opłaty.

10) W drugi Dzień Świat Bożego Narodzenia wszystkie Msze Święte w porządku niedzielnym.

11) W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 15.15 w intencji wszystkich wolontariuszy naszej parafii: osoby dbające o wygląd i czystość naszej świątyni, osoby posługujące w zakrystii i kancelarii. Podczas tej Mszy Świętej będziemy dziękowali Bogu za Waszą posługę i zaangażowanie i prosili o Boże bł.
i zdrowie dla Was i Waszych rodzin.

12) W wieczór sylwestrowy o godz. 17.30 odprawiona zostanie Msza Święta Dziękczynna za mijający rok. Po Mszy Świętej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo dziękczynno-błagalne, prosząc o potrzebne łaski na dni Nowego Roku.

13) W imieniu dzieci i rodzin mieszkających w Starych Trokach serdecznie dziękujemy
za przekazane dary, które w ubiegły poniedziałek dotarły  do naszych rodaków mieszkających na Litwie.

14) Msza Święta zbiorowa za zmarłych w miesiącu grudniu WYJĄTKOWO zostanie odprawiona w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia o godz. 12.00. Intencje można składać w kancelarii lub zakrystii.

15) W piątek kancelaria parafialna będzie zamknięta.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.