OGŁOSZENIA XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 04.09.2022r.

OGŁOSZENIA – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA  04.09.2022r.

4 WRZEŚNIA – NIEDZIELA godz. 10:00 – MSZA ŚWIĘTA ZA DZIECI I MŁODZIEŻ ROZPOCZYNAJĄCĄ ROK SZKOLNY, uczniom klas pierwszych, poświęcone zostaną plecaki i przybory szkolne.

 1. 1) Serdecznie zapraszamy na Pieszą Pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej i uroczystości odpustowe, które odbędą się 11 września 2022 roku – w następną niedzielę. Wyjście pielgrzymki z naszej parafii o godz. 4.15.
 2. 2) W poniedziałek o godz. 17.30 Msza Św. za Wspólnotę Krwi Chrystusa.
 3. 3) Zapraszamy Szafarzy Komunii Świętej na kolejne spotkanie formacyjne, które odbędzie się 7 września w środę. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 17.30, a po niej spotkanie w sali parafialnej.
 4. 4) Uczniów klas ósmych i starszych, którzy chcą przegotowywać się do sakramentu Bierzmowania, zapraszamy na spotkanie organizacyjno – formacyjne, które odbędzie się 30 września o godz. 17.30 – Msza Święta i po niej spotkanie w kościele. Obecność obowiązkowa.
 5. 5) Uczniów uczących się w ósmych klasach Szkoły Podstawowej nr 25 zapisuje ksiądz Mariusz podczas lekcji religii. Pozostali chętni uczący się w innych szkołach zapisują się w kancelarii lub zakrystii do dnia 18 września.
 6. 6) Rodziców lub opiekunów dzieci klas trzecich, chcących przygotowywać się do Pierwszej Komunii Świętej, zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 25 września w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 10.00.
 7. 7) Pierwsze Komunie Święte w naszej parafii w 2023 roku odbywać się będą według następującego grafiku:

– 6 maja 2023r., godz. 10.00 – Pierwsza Komunia Święta dla Zespołu Placówek Edukacyjnych.

– 13 maja 2023r., godz. 10.00 – Pierwsza Komunia Święta dla Szkoły Podstawowej nr 25 oraz chętne dzieci uczące się w szkołach poza terenem Nagórek.

– 20 maja 2023r., godz. 10.00 – Pierwsza Komunia Święta dla Szkoły Podstawowej nr 12. oraz chętne dzieci uczące się w szkołach poza terenem Nagórek.

 1. 8) Zapraszamy dzieci i młodzież do śpiewania w scholii parafialnej. Spotkanie dla osób chętnych w każdą niedzielę o godz. 9:15 w Sali pod Kościołem – wejście przez kaplicę adoracji.
 2. 9) Zwracamy się z serdeczną prośbą o wsparcie osób, które sprzątają nasz kościół. Prosimy o zgłaszanie się w zakrystii w celu udzielenia szczegółowych informacji. Są stworzone trzy grupy po kilka osób. Każda osoba chętna, będzie proszona o pomoc jeden raz w miesiącu w poniedziałek w godzinach wieczornych. Serdecznie dziękujemy za dotychczasową pomoc i wsparcie.
 3. 10) Ofiary, które będziemy składać na tacę za tydzień w niedzielę przeznaczone będą na pokrycie kosztów utrzymania naszej parafii i opłatę bieżących rachunków. Serdecznie dziękujemy za wsparcie i wyrozumiałość.
 4. 11) Dziękujemy za ofiary składane do skarbon z których zakupywane są kwiaty i dekoracje ołtarzy.
 5. 12) Do nabycia jest „Gość Niedzielny” dla dzieci „Mały Gość Niedzielny oraz Biuletyn Parafialny z aktualnymi ogłoszeniami
  i intencjami.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.