INTENCJE MSZALNE NA MIESIĄC SIERPIEŃ

 XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA  31.07.2022r.
7.00 + Alina i Witold Borawscy
8.30 + Anna i Jan Gielert, Alicja w 4 rocz. śm. i Zdzisław w 40 rocz. śm. Imbor
10.00 + Marianna, Zofia i Jan Abramczyk
12.00 Za Parafian
15.15 + Franciszek Szymocha w 30 rocz. śm., + rodzice z obojga stron
18.00 Zbiorowa za zmarłych w miesiącu lipcu
PONIEDZIAŁEK – 01.08.2022r.  
7.00 + Genowefa i Aleksander Mikulak, + rodzice i dziadkowie
15.15 O Boże bł. dla Ilony z okazji urodzin
17.30 Za Wspólnotę Krwi Chrystusa
WTOREK – 02.08.2022r.
7.00 + Maria Grabska i Kazimierz Grabski
15.15 + Tadeusz, za dusze czyśćcowe
17.30 + Łucja Kowalska w 3 rocz. śm., + z rodziny Krakowiaków i Kowalskich
ŚRODA – 03.08.2022r.  
7.00 + Czesław Kojtych od chrześniaka Mariusza z rodziną
15.15 + Izabela i Tomasz Kluczewicz od rodziny Daliga
17.30 + z rodziny: Płocharskich, Skoków, Żukowskich, Daniszewskich, dusze czyśćcowe
18.00 NABOŻEŃSTWO DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
CZWARTEK – 04.08.2022r.  
7.00 + Weronika w 9 rocz. śm.
15.15 + Wacław Popławski
17.30 + Maciej Jankowski
18.00 NABOŻEŃSTWO ZA KAPŁANÓW
PIĄTEK – 05.08.2022r.
7.00 + Henryk Urbanowicz
14.45 NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
15.15 Zbiorowa do Miłosierdzia Bożego
17.30 + Jerzy Kopaniec w 10 rocz. śm., Maria Kopaniec, Władysław Dzich
SOBOTA – święto Przemienienia Pańskiego – 06.08.2022r.
7.00 + Adam Łastówka w 9 rocz. śm., Tomasz, Klemens, Józef, Bronisława
15.15 Za Żywy Różaniec
17.30 MSZA ŚWIĘTA NIEDZIELNA

O Boże bł. i potrzebne łaski dla Haliny, Agnieszki i Pauliny

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA  07.08.2022r.
7.00 + Krystyna Smosarska, Aleksander Smosarski
8.30 + Zofia w 3 rocz. śm., Józef w 30 rocz. śm., Marek w 3 rocz. śm. Deptuła, Teresa Grabowska w 6 rocz. śm.
10.00 + Tadeusz Gołębiewski w 18 rocz. śm.
12.00 Za Parafian                  / CHRZTY
15.15 + Henryk w 12 rocz. śm. i Janina w 1,5 roku po śmierci Mieszkowscy
18.00 + Kazimierz, Piotr, Andrzej Kowalczyk
PONIEDZIAŁEK – 08.08.2022r.  
7.00 + Krzysztof Danis w 10 rocz. śm. Hanna Łukasiak
15.15 + Mirosława i + rodzice z obojga stron
17.30 + Manfred i Teresa Kolodziejscy, Janina Skaradzińska
WTOREK – 09.08.2022r.
7.00 + Kamilę
15.15 + Jan, Antoni, Edward, Anna
17.30 + Marlena w 33 rocz. śm. i Wiesław Polewscy, Stanisława Tatarek
ŚRODA – 10.08.2022r.  
7.00 + Czesław Kojtych od chrześniaka Artura z rodziną
15.15 O oczyszczenie rodzinnego drzewa dla rodziny Blak i Dargiewicz
17.30 + Tadeusz Zieleniewicz w 10 rocz. śm.
18.00 NABOŻEŃSTWO DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
CZWARTEK – 11.08.2022r.  
7.00 + Halina Anyż, Mieczysław Anyż
15.15 O oczyszczenie rodzinnego drzewa dla rodziny Tanajewskich, Arciszewskich, Milinowicz, Równiak
17.30 + Marianna Kłodawska, Ludwik, Gertruda, Roman
18.00 NABOŻEŃSTWO ZA KAPŁANÓW
PIĄTEK – 12.08.2022r.
7.00 + Mirosław Tyn
14.45 NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
15.15 + Czesław Kojtych od rodziny Murawków
17.30 + Zofia, Stanisław Hoppa, + z rodz.: Kotlińskich i Hoppa
SOBOTA – 13.08.2022r.
7.00 Dziękczynno-błagalna w intencji Doroty, Jarosława i Mikołaja Guzanowskich z krewnymi i bliskimi
15.15 Władysław w 12 rocz. śm., Anna w 5 rocz. śm.
17.30 MSZA ŚWIĘTA NIEDZIELNA

+ Józef, Stefania Markowscy

XX NIEDZIELA ZWYKŁA  14.08.2022r.
7.00 + Sergiusz Kikor w 3 rocz. śm., Julian Kikor, + z rodz. Kikor, Słodkowskich, Witkowskich, Lewandowskich
8.30 + Dariusz Wilkosz w 2 rocz. śm.
10.00 + Jadwiga Napiórkowska w 1 rocz. śm.
12.00 Za Parafian
15.15 + Wadim Własow, + z rodz. Własow i Osińskich
18.00 + Franciszek Romanowski w 3 rocz. śm.
PONIEDZIAŁEK – Wniebowzięcie NMP- 15.08.2022r.  
7.00 + Janina, Halin i Leonard Stypik
8.30 + Czesław Kojtych (od rodziny Kojtychów, Fijałkowskich i Kwapiszewskich)
10.00 + Piotr Wysocki w 7 rocz. śm., Joanna i Jan Wysoccy, + z rodz.
12.00 Za Parafian
15.15 + Idzi Kmiecik w 3 rocz. śm.
18.00 O Boże bł. dla Sylwii Łasińskiej w 30 rocz. urodzin, dla Sylwii i Przemysława w 2 rocz. ślubu oraz dla córki za wstawiennictwem św. Faustyny i Jana Pawła II
WTOREK – 16.08.2022r.
7.00 Dziękczynno-błagalna w intencji Doroty, Jarosława i Mikołaja Guzanowskich z krewnymi i bliskimi
15.15 + Henryk w 12 rocz. śm.
17.30 + Ryszard Brzozowski w 1 rocz. śm.
ŚRODA – 17.08.2022r.  
7.00 + Jan Janicki
15.15 + Ireneusz Młynarski w 14 rocz. śm., Roman Młynarski w 47 rocz. śm.
17.30 O Boże bł. dla Mikołaja Guzanowskiego z okazji 20 urodzin oraz dla Doroty i Jarka Guzanowskich w 26 rocz. sakramentu małżeństwa
18.00 NABOŻEŃSTWO DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
CZWARTEK – 18.08.2022r.  
7.00 + Ojciec Benedykt Belgrau karmelita od Męki Pańskiej
15.15 + Andrzej Biedawski
17.30 + Czesław Kojtych (od rodziny Gałachów)
18.00 NABOŻEŃSTWO ZA KAPŁANÓW
PIĄTEK – 19.08.2022r.
7.00 + Ryszard, Tomasz, Anna, Eugeniusz, Antoni Koziebrodzcy
7.00 + Weronika, Jan, Eugeniusz Obolewicz
14.45 NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
15.15 + Nadzieja w 7 rocz. śm., Franciszek w 24 rocz. śm. z rodziny Dębkowskich, + z rodz. Nowobraniec
17.30 + Leonarda w 7 rocz. śm., Tadeusz w 17 rocz. śm. z rodz. Nowackich
XXI NIEDZIELA ZWYKŁA  21.08.2022r.
7.00 Dziękczynno-błagalna w intencji Joanny z rodziną
8.30 + Stefan Piszak w 5 rocz. śm., Lucjan Chyliński, + z rodz. Piszaków
10.00 + Marian Piłat w 14 rocz. śm., + rodzice z  obojga stron
12.00 Za Parafian                                    / CHRZEST
15.15 + Joanna w 19 rocz. śm., Bolesław w 18 rocz. śm. Kontrymowicz
18.00 + rodzice: Kazimiera i Marian Dąbkowscy i syn Jan
PONIEDZIAŁEK – 22.08.2022r.  
7.00 O Boże bł. dla siostry Serafiny i Aleksandry w 50 rocz. ślubów zakonnych
15.15 O Boże bł., łaskę zdrowia i dary Ducha Św. dla Anny
17.30 + Leokadia Sańko – 1 greg.
WTOREK – 23.08.2022r.
7.00 + Teresa, Władysław i Henryk Sarnowscy
15.15 + Emilia Radziwon
17.30 + Leokadia Sańko – 2 greg.
ŚRODA – 24.08.2022r.  
7.00 + Julian Daukszewicz w 14 rocz. śm.
15.15 + Wojciech Żuchowski w 5 rocz. śm. + dziadkowie: Marianna i Wacław, Wanda i Bronisław
17.30 + Leokadia Sańko – 3 greg.
18.00 NABOŻEŃSTWO DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
CZWARTEK – 25.08.2022r.  
7.00 + Ludwik i Aleksandra, Wanda i Zofia
15.15 + Helena, Aleksander, Wacław Rychlewicz
17.30 + Leokadia Sańko – 4 greg.
18.00 NABOŻEŃSTWO ZA KAPŁANÓW
PIĄTEK – Uroczystość NMP Częstochowskiej – 26.08.2022r.
7.00 + Wadysław Ryś (od Teresy i Tadeusza Florek)
14.45 NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
15.15 + Maria w 8 rocz. śm. + z rodz. Kalinowskich
17.30 + Leokadia Sańko – 5 greg.
SOBOTA – 27.08.2022r.
7.00 + Leokadia Sańko – 6 greg.
15.15 + Ewa i Antoni Kiełek w kolejną rocz. śm., Helena i Ditmar Cichowscy                                            / CHRZEST
17.30 MSZA ŚWIĘTA NIEDZIELNA

+ Waleria i Hieronim Glapiak

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA  28.08.2022r.
7.00 + Henryk Gargula w 50 rocz. śm.
8.30 + Teresa i Bronisław Majerscy, + z rodz. Filipowskich
10.00 + Zdzisław Wolski w 6 rocz. śm.
12.00 Za Parafian                                    / CHRZEST
15.15 + Leokadia Sańko – 7 greg.
18.00 Zbiorowa za zmarłych w miesiącu sierpniu
PONIEDZIAŁEK – 29.08.2022r.  
7.00 + Leokadia Sańko – 8 greg.
15.15 + Stanisław Mieczławski w 11 rocz. śm.
17.30 Za Apostolstwo Dobrej Śmierci
WTOREK – 30.08.2022r.
7.00 + Bożena Dybska – 1 greg.
15.15 O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Julii w rocznicę Chrztu św.
17.30 + Leokadia Sańko – 9 greg.
ŚRODA – 31.08.2022r.  
7.00 + Helena Moczulska w 28 rocz. śm.
15.15 + Bożena Dybska – 2 greg.
17.30 + Leokadia Sańko – 10 greg.
18.00 NABOŻEŃSTWO DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
CZWARTEK – 01.09.2022r.  
7.00 + Bożena Dybska – 3 greg.
7.00 + Jan Olszewski w 1 rocz. śm.
15.15 + Jerzy Dębowski, + z rodziny Dębowskich
15.15 + Bronisława i Grzegorz Jelińscy, Maciej Bernat, + z rodz. Jurewicz, Taraban, Baranowskich
17.30 + Leokadia Sańko – 11 greg.
18.00 NABOŻEŃSTWO ZA KAPŁANÓW
PIĄTEK – I Piątek miesiąca – 02.09.2022r.
7.00 + Bożena Dybska – 4 greg.
7.00 + Stefan Daliga
14.45 NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
15.15 Zbiorowa do Miłosierdzia Bożego
17.30 + Leokadia Sańko – 12 greg.
SOBOTA – 03.09.2022r.
7.00 + Leokadia Sańko – 13 greg.
7.00 + Bożena Dybska – 5 greg.
15.15 Za Wspólnotę Żywego Różańca
16.00 ŚLUB
17.30 MSZA ŚWIĘTA NIEDZIELNA

+ Bogusław Rosa w 1 rocz. śm., Genowefa i Franciszek Błażewicz

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.