INTENCJE XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.06.2022r.

 XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.06.2022r.

7.00 + Fryda Roszkowska
7.00 + Antoni Płonowski – 26 greg.
8.30 O Boże bł., opiekę MB, zdrowie dla Agnieszki i Waldemara w rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa
10.00 O Boże bł., potrzebne łaski, zdrowie i miłość dla Magdaleny
i Tomasza z okazji 23 rocznicy ślubu oraz za Weronikę i Kacpra
12.00 + Jan Wagner – 4 greg.
15.15 Za + rodziców Irenę i Tadeusza oraz braci: Ryszarda, Eugeniusza, Mariana, Stanisława Lenart
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 Zbiorowa za zmarłych
PONIEDZIAŁEK – 27.06.2022r.
7.00 + Antoni Płonowski – 27 greg.
7.00 + Jan Wagner – 5 greg.
7.00 + Tadeusz Zajączkowski w 3 r. śm.
15.15 + Gert Jabłoński w 3 r. śm. oraz całą rodzinę Jabłońskich
i Guzowskich
17.00 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
17.30 Apostolstwo Dobrej Śmierci
WTOREK – 28.06.2022r.
7.00 + Antoni Płonowski – 28 greg.
7.00 + Jan Wagner – 6 greg.
7.00 + Maria Rakowska – Msza Św. popogrzebowa
15.15 + Władysław Ryś – intencja od Marka i Marii Piaskowy
17.00 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
17.30 + Piotr i Jarosław Stasiuk oraz Honorata, Stanisław i Stefan Gołębiewscy
ŚRODA – 29.06.2022r.  Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła
7.00 + Antoni Płonowski – 29 greg.
7.00 + Jan Wagner – 7 greg.
7.00 O łaskę nawrócenia i wiary dla Piotra
15.15 + Stanisław Lech w 14 r. śm. i + Jego rodzice i rodzeństwo
17.00 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
17.30 + Piotr, Zofia, Romana (k) z rodziny Ogrodnik
CZWARTEK – 30.06.2022r.  
7.00 + Antoni Płonowski – 30 greg.
7.00 + Jan Wagner – 8 greg.
7.00 + Waldemar Żdanowicz – Msza Św. popogrzebowa
15.15 + Helena Kaszuba, Antoni, Eugeniusz
17.00 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
17.30 O Boże błog. i potrzebne łaski dla Anny i Marcina z okazji
21 rocznicy ślubu
PIĄTEK – 01.07.2022r.
7.00 Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny Terlik, za Zbigniewa
i Adama z rodzinami
7.00 + Jan Wagner – 9 greg.
14.45 NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
15.15 Zbiorowa do Miłosierdzia Bożego
17.30 + Gabriela Pińska w 2 r. śm.
SOBOTA – 02.07.2022r.
7.00 + Jan Wagner – 10 greg.
7.00 + Maria i Leon Orlikowscy wraz z dziećmi
15.15 Wspólnota Żywego Różańca / zmiana tajemnic różańcowych
15.15 + Elżbieta Sierocińska w 1 r. śm.
17.30 MSZA ŚWIĘTA NIEDZIELNA

+ Agnieszka Laska

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.