IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 08.05.2022r. |
||
7.00 | + Stanisław, Zygmunt, Nikodem | |
8.30 | + Eugeniusz Lenart – 8 greg. | |
10.00 | + Zofia Wysocka – 14 greg. | |
12.00 | Za Parafian | |
15.15 | + Stanisław, Stanisława, Stanisław z rodziny Lech, Stanisław Chiliński, Stanisław Uszak, Stanisław Zawada | |
17.30 | NABOŻEŃSTWO MAJOWE | |
18.00 | + Bożena Popielarska | |
PONIEDZIAŁEK – 09.05.2022r. | ||
7.00 | + Zofia Wysocka – 15 greg. | |
7.00 | + Janina Gieruć | |
15.15 | + Janina Sulewska w 1 rocz. śm. | |
15.15 | + Aleksander Nikołajuk | |
17.00 | NABOŻEŃSTWO MAJOWE | |
17.30 | + Eugeniusz Lenart – 9 greg. | |
WTOREK – 10.05.2022r. | ||
7.00 | + Stanisław | |
7.00 | + Zofia Wysocka – 16 greg. | |
7.00 | + Władysława i Stefan Chojnaccy, Marianna i Jan Rudzińscy | |
15.15 | + Eugeniusz Lenart – 10 greg. | |
15.15 | + Stanisław Tatarek w 23 rocz. śm., Marlena i Wiesław Polewscy | |
17.00 | NABOŻEŃSTWO MAJOWE | |
17.30 | O Boże bł. i potrzebne łaski dla wszystkich członków Akcji Katolickiej | |
ŚRODA – 11.05.2022r. | ||
7.00 | + Zofia Wysocka – 17 greg. | |
7.00 | + Stanisław, Sabina Sonnak, + z rodziny | |
7.00 | + Tadeusz Rozicki w 16 rocz. śm., Kazimierz, Jadwiga, Lucyna Roziccy | |
15.15 | + Andrzej, Teofil, Józef Kotlińscy | |
17.00 | NABOŻEŃSTWO MAJOWE | |
17.30 | + Eugeniusz Lenart – 11 greg. | |
CZWARTEK – 12.05.2022r. | ||
7.00 | + Zofia Wysocka – 18 greg. | |
7.00 | + Stanisław Harań – Msza Święta popogrzebowa | |
7.00 | + Stanisław, rodzice: Józef i Bronisława, teściowie: Jan i Klementyna | |
15.15 | + Stanisława Waźkiewicz w 20 rocz. śm., Bolesław, Janina | |
17.00 | NABOŻEŃSTWO MAJOWE | |
17.30 | + Eugeniusz Lenart – 12 greg. | |
18.20 | Spowiedź Dzieci przed I Komunią Świętą – grupa I | |
PIĄTEK – Najświętszej Maryi Panny z Fatimy – 13.05.2022r. | ||
7.00 | + Zofia Wysocka – 19 greg. | |
7.00 | + Stanisław Kruszewski (wspominając dzień imienin) | |
7.00 | + Kazimiera Wiśniewska w 5 rocz. śm. | |
14.45 | NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO | |
15.15 | + Czesław Bońkowski w 41 rocz. śm., Stanisława Bońkowska w 24 rocz. śm. | |
16.00 | Spowiedź Dzieci przed I Komunią Świętą – grupa II | |
17.00 | NABOŻEŃSTWO MAJOWE | |
17.30 | + Eugeniusz Lenart – 13 greg. | |
SOBOTA – Święto św. Macieja Apostoła – 14.05.2022r. | ||
7.00 | + Eugeniusz Lenart – 14 greg. | |
10.00 | I Komunia Święta | |
12.00 | I Komunia Święta | |
15.15 | O Boże bł. i potrzebna łaski dla Julii Marii Twardowskiej z okazji 18 urodzin | |
17.00 | NABOŻEŃSTWO MAJOWE | |
17.30 | MSZA ŚWIĘTA NIEDZIELNA
+ Zofia Wysocka – 20 greg. |
|
17.30 | + Czesława w 3 rocz. śm. i Henryk w 13 rocz. śm. Szydlik |
Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.