OGŁOSZENIA – BOŻE NARODZENIE

OGŁOSZENIA – BOŻE NARODZENIE – 2021r.

1) PASTERKA w naszej parafii o godz. 24.00.

2) PASTERKA z udziałem dzieci o godz. 22.00.

3) W Pierwszy Dzień Świąt Bożego Narodzenia nie będzie Mszy Św. o godz. 7.00. Pozostałe Msze Święte bez zmian o godz. 8.30, 10.00, 12.00, 15.15, 18.00.

4) W drugi Dzień Świat Bożego Narodzenia wszystkie Msze Święte w porządku niedzielnym.

5) W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia zapraszamy na Mszę Świętą w intencji wszystkich wolontariuszy naszej parafii: osoby dbające o wygląd i czystość naszej świątyni, osoby posługujące w zakrystii i kancelarii. Podczas tej Mszy Świętej będziemy dziękowali Bogu za waszą posługę i zaangażowanie i prosili o Boże bł. i zdrowie dla Was i waszych rodzin.

6) W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia o godz. 18.00 odprawiona zostanie Msza Święta za zmarłych w miesiącu grudniu.

7) Ofiary składane w pierwszy dzień Świąt, będą przeznaczone na utrzymanie naszego kościoła i bieżące opłaty. Ofiary składane w drugi dzień Świąt przeznaczone są na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

8) W wieczór sylwestrowy o godz. 17.30 odprawiona zostanie Msza Święta Dziękczynna za mijający rok. Po Mszy Świętej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu
i nabożeństwo Dziękczynno-błagalne, prosząc o potrzebne łaski na dni Nowego Roku. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

9) Można nabyć nowy podwójny nr „Gościa Niedzielnego” w cenie 10 zł.

10) Składamy ogromne wyrazy wdzięczności wszystkim parafianom, którzy w ostatnim czasie poświęcili swój czas, by przygotować naszą Świątynię do uroczystości Świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy za przywiezione choinki, obsadzenie ich, ubranie, wykonane dekoracji świątecznych, przygotowanie żłóbka i posprzątanie kościoła.

11) Podziękowanie przekazane przez władze Starych Trok:

Szczęść Boże,

Czcigodni kapłani, Parafianie parafii Miłosierdzia Bożego!

Drogie Grono Pedagogiczne i uczniowie ZSO 3!

Szanowni przyjaciele, mieszkańcy Olsztyna oraz sympatycy Wileńszczyzny. Chcemy Wam z całego serca podziękować za dostarczone paczki Bożenarodzeniowe do Starych Trok. Odczuwamy ile serca, miłości, pracy społecznej włożono w każdej paczce. Serdeczne Bóg zapłać za zaangażowanie, organizowanie, dostarczenie. Mam nadzieję, że każdy odbierze dary z wielką radością i podziękowaniem. Wiemy jak kochacie Nas.

Pozdrawiamy Was ze Starych Trok

Czekamy Was zawsze.

Z wyrazami szacunku: Maria Pucz

Radna samorządu rejonu trockiego

Prezes koła Związku Polaków na Litwie w Starych Trokach

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.