XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.09.2021r.

OGŁOSZENIA XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

26 WRZEŚNIA 2021 r.

1) Zapraszamy na kolejny wieczór uwielbienia – Adorację Najświętszego Sakramentu, który odbędzie się dzisiaj (niedziela) o godz. 19.00. Osoby śpiewające i grające zapraszamy na próbę o godz. 18.10.

2) Dzisiaj odbędzie się Msza Święta zbiorowa za zmarłych w miesiącu wrześniu. Intencję można składać w zakrystii.

3) W poniedziałek o godz. 17.30 Msza Św. za Apostolstwo Dobrej Śmierci.

4) W środę obchodzić będziemy święto świętych Archaniołów.

5) W Pierwszy piątek miesiąca odwiedziny chorych z Najświętszym Sakramentem w ich domach.

6) W piątek po Mszy Św. porannej wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

7) W piątek o godz. 15.15 Msza Święta zbiorowa do Miłosierdzia Bożego. Intencje na tą Mszę Św. można składać w kancelarii lub zakrystii.

8) W piątek również rozpoczniemy – Miesiąc październik, poświecony w sposób szczególny Matce Bożej różańcowej. Zapraszamy serdecznie do wspólnej modlitwy różańcowej w naszym kościele. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie od poniedziałku do piątku będą rozpoczynały się po wieczornej Mszy Świętej. W niedzielę nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30.

9) W sobotę 2 października Msza Św. za wszystkich Członków Wspólnot różańcowych działających przy naszej parafii odbędzie się o godz. 17.30. Po Mszy Świętej zmiana tajemnic i różaniec.

10) 9 października w kolejną sobotę, zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania i jednego z rodziców na Pieszą Pielgrzymkę do Gietrzwałdu. Wyjście z Dajtek o godz. 7:00 z parkingu przy lesie u wejścia na szlak św. Jakuba.

11) W naszej parafii rozpoczęły się przygotowania Dzieci do Pierwszej Komunii Świętej. Można jeszcze zgłaszać kandydatów do końca września.

12) Pani Alicja Kucharzewska Samko zaprasza osoby chętne do śpiewania w chórze na próbę w niedzielę o godz. 18:00 w sali pod Kościołem.

13) Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 października ZMIANIE ulegają godziny pracy kancelarii parafialnej. Kancelaria będzie czynna od wtorku do piątku w godzinach porannych od 9:00 do 10:00 i po południu od 16:00 do 18:00

14) Przy wyjściu z kościoła do nabycia jest nowy nr „Gościa Niedzielnego” oraz Biuletyn Parafialny z aktualnymi intencjami i ogłoszeniami.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.