OGŁOSZENIA V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 21.03.2021r.

OGŁOSZENIA

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 21.03.2021r.

1) Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątek o godz.: 14.40, 16.45 – dla dzieci, 18.00.

2) Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym dziś (niedziela) o godz. 17.30.

3) Za tydzień Niedziela Męki Pańskiej – Niedziela Palmowa, rozpoczynająca obchody Wielkiego Tygodnia. Tego dnia będziemy wspominać uroczysty wjazd Jezusa do Jerozolimy. W Niedzielę Palmową poświęcenie palm podczas każdej Mszy Świętej.

4) Za tydzień w Niedzielę Palmową o godz. 19.00 odbędzie się w naszym kościele kolejny Wieczór Uwielbienia – Adoracja Najświętszego Sakramentu. Osoby śpiewające i grające zapraszamy na próbę za tydzień w niedzielę o godz. 17.15 w domu parafialnym.

5) W czwartek będziemy obchodzić Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tym dniu Msze Święte w naszym kościele o godz. 7.00, 10.00 – dodatkowa, 15.15, 17.30.

6) Informujemy, że sakrament bierzmowania zostanie udzielony młodzieży naszej parafii 22 kwietnia. Sakramentu bierzmowania udzieli Ks. Bp Janusz Ostrowski. Ze względu na panujące obostrzenia bierzmowanie, odbędzie się w dwóch grupach o godz. 16.00 i 17:30.

7) Kandydatów przygotowujących się do bierzmowania zapraszamy za tydzień w Niedzielę palmową – 28 marca na oddzielną Mszę Świętą oraz katechezę. Spotkanie rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 13.30 w kościele.

8) Dziękujemy za składane do skarbon ofiary z przeznaczeniem na kwiaty do Grobu Pańskiego.

9) Dzisiaj oraz w niedzielę palmową będzie można nabyć palmy przy wyjściu z kościoła.

10) Do nabycia jest Gość Niedzielny oraz Biuletyn Parafialny z aktualnymi intencjami i ogłoszeniami.

11) Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu naszego kościoła.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.