OGŁOSZENIA III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 07.03.2021r.

OGŁOSZENIA

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 07.03.2021r.

 

1) Za tydzień w niedzielę 14 marca rozpoczniemy w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne, które potrwają do środy. Rekolekcyjne nauki wygłosi ks. Łukasz Kowalski. Za tydzień w niedzielę nauki rekolekcyjne na każdej Mszy Świętej (o godz. 10.00 nauka dla dzieci). Program Rekolekcji umieszczony jest w biuletynie, na tablicy ogłoszeń oraz stronie internetowej.

2) Zapraszamy w okresie Wielkiego Postu na Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek o godz.:

14.40 – dla dorosłych,

16.45 – dla dzieci,

18.00 – dla młodzieży i dorosłych.

3) W każdą Niedzielę Wielkiego Postu zapraszamy na Nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.30.

4) Ofiary, które dzisiaj składamy na tacę są przeznaczone na utrzymanie naszej parafii. Wszystkim za złożone ofiary serdecznie dziękujemy.

5) Informujemy, że sakrament bierzmowania zostanie udzielony młodzieży naszej parafii uczącej się w VIII klasach szkoły podstawowej – 22 kwietnia o godz. 17.30 (czwartek).

6)Kandydatów przygotowujących się do bierzmowania zapraszamy na spotkanie 14 marca za tydzień w niedzielę o godz. 15.15 – Msza Święta, a po niej katecheza w kościele i spotkanie informacyjne.

7) Nasza parafia włączyła się w całodobową modlitwę różańcową tzw. Jerycho Różańcowe. W naszej parafii trwa ono od soboty 6 marca do 13 marca. Całą dobę jest otwarta kaplica Adoracji w której trwa modlitwa różańcowa oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu. Prosimy o zapisywanie się na poszczególne godziny adoracji tak by Najświętszy Sakrament nie był sam. Szczególnie prosimy o podjęcie dyżurów w godzinach nocnych przez mężczyzn. Zapisy po Mszy Świętej przy wyjściu z kościoła u Siostry Serafiny.

8) Dziękujemy za składane do skarbon ofiary z przeznaczeniem na kwiaty do Grobu Pańskiego.

9) Do nabycia jest Gość Niedzielny oraz Biuletyn Parafialny z planem rekolekcji Wielkopostnych. Można również nabyć specjalne wydanie „Gościa Niedzielnego” – które w całości poświęcone jest św. Józefowi, patronowi przeżywanego roku kościelnego. Cena tego numeru to 9 zł.

10) Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu naszego kościoła.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.