OGŁOSZENIA II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 28.02.2021r.

 

OGŁOSZENIA

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 28.02.2021r.

 

1) Zapraszamy dzisiaj na Wieczór Uwielbienia – Adorację Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się o godz. 19:00.

2) Dzisiaj o godz. 18.00 Msza Święta zbiorowa za zmarłych w miesiącu lutym. Intencje można składać w zakrystii.

3) Zapraszamy w okresie Wielkiego Postu na Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek o godz.:

14.40 – dla dorosłych,

16.45 – dla dzieci,

18.00 – dla młodzieży i dorosłych.

4) W każdą Niedzielę Wielkiego Postu zapraszamy na Nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.30.

5) Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w IV Niedzielę Wielkiego Postu – 14 marca i potrwają do środy. Rekolekcyjne nauki wygłosi ks. Łukasz Kowalski.

6) W poniedziałek o godz. 17.30 Msza Święta za Wspólnotę Krwi Chrystusa.

7) W tym tygodniu przypada Pierwszy piątek miesiąca. W tym dniu odwiedzimy chorych z Komunią Świętą w ich domach, po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu.

8) W pierwszy piątek miesiąca o godz. 15.15 Msza Święta zbiorowa do Miłosierdzia Bożego. Intencje można składać w kancelarii lub zakrystii.

9) W sobotę o godz. 15.15 Msza Święta za Wspólnoty Różańcowe naszej parafii, po Mszy Świętej Wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec ze zmianą tajemnic.

10) Informujemy, że sakrament bierzmowania zostanie udzielony młodzieży naszej parafii uczącej się w VIII klasach szkoły podstawowej – 22 kwietnia o godz. 17.30 (czwartek).

11)Kandydatów przygotowujących się do bierzmowania zapraszamy na spotkanie 14 marca w niedzielę o godz. 15.15 – Msza Święta, a po niej katecheza w kościele i spotkanie informacyjne.

12) Nasza parafia włączyła się w całodobową modlitwę różańcową tzw. Jerycho Różańcowe. W naszej parafii będzie ono trwało od 6 do 13 marca. Całą dobę będzie otwarta kaplica Adoracji w której będzie trwała modlitwa różańcowa oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu.

13) Przypominamy, że w naszej parafii na czas trwającej pandemii Msza Święta w sobotę o godz. 17.30 jest już Mszą z formularza niedzielnego.

14) Dziękujemy za składane do skarbon ofiary z przeznaczeniem na kwiaty do Grobu Pańskiego.

15) Do nabycia jest Gość Niedzielny, „Mały Gość Niedzielny” oraz Biuletyn Parafialny z aktualnymi intencjami i ogłoszeniami.

16) Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu naszego kościoła.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.