OGŁOSZENIA NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 10.01.2021r.

OGŁOSZENIA

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 10.01.2021r. 

1) Ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na utrzymanie naszej parafii. Wszystkim wspierającym naszą wspólnotę poprzez modlitwę i ofiarę serdecznie dziękujemy.

2) W tym roku z wizytą duszpasterską odwiedzimy tylko tych parafian, którzy indywidualnie zgłoszą chęć przyjęcia kapłana w swoim mieszkaniu po wcześniejszym ustaleniu terminu odwiedzin. Osoby, które chcą poprosić o indywidualne odwiedziny i błogosławieństwo w swoich domach proszone są o zgłaszanie w kancelarii lub zakrystii po Mszy Świętej – pozostawiając nr telefonu i adres.

4) Za tydzień w niedzielę w naszej wspólnocie parafialnej będziemy obchodzić 5 rocznicę nawiedzenia obrazu Matki Bożej Pompejańskiej. W tym dniu Msza Święta o błogosławieństwo dla rodzin naszej parafii o godz. 12.00. Zapraszamy również do rozważania czterech części różańca świętego. Pierwsza część po Mszy Świętej o godz. 7.00. Druga część po Mszy Świętej o godz. 8.30, Trzecia część po Mszy Świętej o godz. 10.00. Czwarta część o godz. 17.30 z Adoracją Najświętszego Sakramentu.

5) Za tydzień w naszej wspólnocie będziemy gościć ks. Diakona, który wygłosi homilie i zbierze ofiary na nasze Warmińskie Seminarium Duchowne w Olsztynie.

6) Do nabycia jest Gość Niedzielny oraz Biuletyn Parafialny.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.