OGŁOSZENIA – UROCZYSTOŚĆ TRZECH KRÓLI – 06.01.2021r.

 

OGŁOSZENIA – UROCZYSTOŚĆ TRZECH KRÓLI – 06.01.2021r.

1) Msze Święte w dniu dzisiejszym w naszym kościele odbywają się w porządku niedzielnym.

2) Modlitwą i ofiarami składanymi dziś na tacę wspieramy polskich misjonarzy.

3) W tym roku z wizytą duszpasterską odwiedzimy tylko tych parafian, którzy indywidualnie zgłoszą chęć przyjęcia kapłana w swoim mieszkaniu po wcześniejszym ustaleniu z księdzem terminu odwiedzin. Osoby, które chcą poprosić o indywidualne odwiedziny i błogosławieństwo w swoich domach proszone są o zgłaszanie w kancelarii lub zakrystii po Mszy Świętej – pozostawiając nr telefonu i adres. Zachęcamy szczególnie nowych parafian.

4) Po Mszy Świętej można pobrać poświęconą kredę dla oznaczenia drzwi naszych mieszkań, w których przyjęliśmy światło objawienia. Wraz z kredą przygotowane również zostało kadzidło oraz woda do pokropienia mieszkań. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone będą na zakup krzeseł i ławek do prezbiterium.

5) W niedzielę będziemy obchodzić Święto Chrztu Pańskiego.

6) Ofiary składane w niedzielę na tacę będą przeznaczone na utrzymanie naszej parafii. Wszystkim wspierającym naszą wspólnotę poprzez modlitwę i ofiarę serdecznie dziękujemy.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.