OGŁOSZENIA NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY – 27.12.2020r.

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY

JEZUSA, MARYI I JÓZEFA – ŚWIĘTO – 27.12.2020r.

1) Dzisiaj wieczorem o godz. 18:00 zostanie odprawiona Msza Święta zbiorowa za zmarłych w miesiącu grudniu. Intencje można składać jeszcze w zakrystii po Mszy Świętej.

2) W poniedziałek Święto Świętych młodzianków męczenników. Tego dnia o godz. 17.30 zostanie odprawiona Msza Święta za Apostolstwo Dobrej Śmierci, a po niej różaniec do siedmiu boleści.

3) W wieczór sylwestrowy odprawiona zostanie Msza Święta Dziękczynna za mijający rok. Po Mszy Świętej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo Dziękczynno-błagalne, prosząc o potrzebne łaski na dni Nowego Roku. UWAGA W ZWIĄZKU Z OBOSTRZENIAMI MSZA ŚWIĘTA W SYLWESTRA ROZPOCZNIE SIĘ O GODZ. 17:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4) W Nowy Rok (piątek) obchodzić będziemy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Zapraszamy na Msze Święte o godz. 8.30, 10.00, 12.00, 15.15, 18.00. W Nowy Rok NIE BĘDZIE Mszy Świętej o godz. 7.00.

5) Piątkowa Msza Święta zbiorowa do Miłosierdzia Bożego zostanie odprawiona o godz. 12.00. Intencje można składać w zakrystii lub kancelarii.

6) W Nowy Rok przypada Pierwszy Piątek miesiąca. Nie będzie w tym dniu odwiedzin chorych w ich domach.

7) W pierwszą sobotę miesiąca tj. 2 stycznia zapraszamy wszystkich członków Wspólnoty Żywego Różańca na Mszę Świętą o godz. 15.15, po Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych.

8) Dziękujemy za wszelką pomoc okazaną podczas trwania Adwentu:

- Dzięki Państwa hojności do Polskiej Szkoły w Starych Trokach zostało dostarczonych 120 paczek ze słodyczami dla dzieci oraz paczki z żywnością i chemią dla rodzin. W imieniu obdarowanych Rodzin i dzieci jak również Dyrektora Szkoły Serdecznie dziękujemy za wsparcie.

- parafia rozprowadziła 660 świec – środki uzyskane ze sprzedaży zostały przekazane Caritas Archidiecezji Warmińskiej.

9) Informujemy, że wizyta duszpasterska „kolęda” ze względu na panującą pandemię nie odbędzie się w tradycyjnej formie.

10) Przy wyjściu z kościoła nabyć można nowy nr „Gościa Niedzielnego”, „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci oraz Biuletyn Parafialny z aktualnymi ogłoszeniami i intencjami.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.