OGŁOSZENIA III NIEDZIELA ADWENTU – 13.12.2020r.

III NIEDZIELA ADWENTU – GAUDETE - 13.12.2020r.

REKOLEKCJE ADWENTOWE

1) Dzisiaj rozpoczynamy w naszej parafii Rekolekcje adwentowe. Rekolekcje wygłosi ks. Roman Dąbkowski – proboszcz parafii w Napierkach, którego serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej. Rekolekcje potrwają do wtorku.

PLAN REKOLEKCJI:

* Dzisiaj Msze Święte z naukami rekolekcyjnymi tak jak w każdą niedzielę. Dzisiaj o godz. 10.00 – Msza Święta z nauką dla dzieci.

* W poniedziałek i wtorek Msze Święte z naukami rekolekcyjnymi

- o godz. 6.30, 10.00, 15.15, 17.30 i 19.00.

Ofiary, które tradycyjnie będziemy składać na tacę w poniedziałek i wtorek są przeznaczone dla księdza rekolekcjonisty jako wyraz naszej wdzięczności i wsparcia parafii w której posługuje.

2) Przez cały adwent zapraszamy na Msze Święte roratnie od poniedziałku do soboty o godz. 6.30.

3) Opłatki wigilijne, sianko wigilijne i świece „Caritas” są do nabycia w przedsionku kościoła po Mszach Świętych. Opłatki w tym roku NIE BĘDĄ roznoszone do mieszkań. Pozostały już tylko małe świece caritas w cenie 5 zł. Ofiary składane za opłatki wigilijne przeznaczone są na utrzymanie naszej parafii. Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.

4) Ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na utrzymanie naszej Parafii. Dziękujemy za wsparcie i okazaną życzliwość.

5) W naszej parafii trwa kolejna edycja Świątecznej Pomocy Polakom mieszkającym na Litwie w Starych Trokach. Tak jak w ubiegłym roku zbierane są słodycze z których będą przygotowane Świąteczne paczki dla dzieci uczących się w polskiej szkole w Starych Trokach. Pragniemy przygotować 120 paczek ze słodyczami dla dzieci i 30 paczek z żywnością dla rodzin. Zbieramy również środki czystości oraz artykuły chemiczne. W pierwszej kolejności zwracamy się z prośbą o słodycze dla dzieci. Nie zbieramy zabawek i ubrań. Zbiórka trwa do 15 grudnia.

6) Do nabycia jest „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci oraz Biuletyn Parafialny z aktualnymi intencjami, ogłoszeniami oraz planem rekolekcji adwentowych.

7) Dziękujemy Paniom, które dbają o czystość naszej świątyni.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.