INTENCJE III NIEDZIELA ADWENTU – 13.12.2020r.

III NIEDZIELA ADWENTU – GAUDETE – 13.12.2020r.

REKOLEKCJE

7.00 + Jan Chudek w 5 rocz. śm., Bogusława (k) Hinz, Stefania (k) i Bruno Hinz
8.30 + Józef w 20 rocz. śm., Czesław w 5 rocz. śm., Tatiana i Kazimierz z rodziny Gulewskich
10.00 + Barbara Rutkowska w 10 rocz. śm.
12.00 Za Parafian
15.15 + Franciszek Romanowski
18.00 O nawrócenie ateistów i grzeszników
PONIEDZIAŁEK – 14.12.2020r. REKOLEKCJE
6.30 + Mirosław i Lucyna Tyl
6.30 + Helena, Dytmar Cichowscy, Agata Skupińska
10.00

DODATKOWA

+ Stanisława Gasperowicz
15.15 + Józefa (k) Wojtkiewicz
17.30 + Kazimierz Sadowski w 20 rocz. śm.
19.00

DODATKOWA

+ ks. Józef Postrach, ks. Paweł Gwóźdź, + z rodziny: Merten, Holckich i Postrach
WTOREK – 15.12.2020r. REKOLEKCJE
6.30 + Ryszard Jaskółd w 1 rocz. śm.
10.00

DODATKOWA

+ Halina, Józef Judzińscy
15.15 + Ariel Jasiński w 4 rocz. śm.
17.30 + Stanisława (k) Domańska w 10 rocz. śm., Elzbieta Stępień w 2 rocz. śm.
19.00

DODATKOWA

O Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi i wszelkie łaski dla Haliny, Agnieszki i Pauliny
ŚRODA – 16.12.2020r.
6.30 + Bolesław, Aniela Łada, Lucjan Śliwowski
6.30 + Mirosława (k) Opalach w 30 dzień po pogrzebie
15.15 + Waldemar w 5 rocz. śm., + rodziców, siostry i bracia
17.30 + Zofia Koziatek w 5 rocz. śm.
18.15 NABOŻEŃSTWO DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
CZWARTEK – 17.12.2020r.
6.30 + Helena Goliszewska w 30 dzień po śmierci
6.30 O łaskę wiary i światło umysłu dla polskiej młodzieży, która się pogubiła
15.15 + Rafał Sabal i zmarli z rodziny
17.30 + Stefan Daliga – intencja od żony, dzieci i wnucząt
18.15 NABOŻEŃSTWO ZA KAPŁANÓW
 PIĄTEK – 18.12.2020r.
6.30 W dniu 71 urodzin Jerzego Wach o łaskę zdrowia i opiekę Matki Bożej oraz dary Ducha Świętego
14.45 NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
15.15 + Teofila (k) i Józef Kotlińscy, Kazimiera (k), Adam Michalscy
17.30 O Boże błog. potrzebne łaski i zdrowie dla Ewy i Marka w 14 rocz. zawarcia sakr. małżeństwa i Boże błog. dla całej rodziny
SOBOTA – 19.12.2020r.
6.30 + Felicja Dzijak w 3 rocz. śm., Franciszek Dzijak, Michał i Stefania Hajdukiewicz
6.30 + Helena i Wacław
15.15 + Józef Pawłowski w 4 rocz. śm. oraz zmarłych z rodziny: + Zofia, Teodor, Jerzy, Anna, Zygmunt, Franciszek, Teresa
17.30 MSZA ŚWIĘTA NIEDZIELNA

+ Kazimierz Hyrkowski

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.