INTENCJE I NIEDZIELA ADWENTU – 29.11.2020r.

I NIEDZIELA ADWENTU – 29.11.2020r.

7.00 + Piotr Połomka 27 greg.
8.30 O łaskę wzajemnego przebaczenia i o Boże bł. na dalsze życie
10.00 + Mieczysław Robaczewski oraz za dusze czyśćcowe
12.00 + Regina Michalak
15.15 + Janina Bujwidz w 19 rocz. śm., Julian, Mieczysław
17.30 WYPOMINKI
18.00 Gregorianka
19.00 ADORACJA NS – ADWENTOWY WIECZÓR UWIELBIENIA
PONIEDZIAŁEK – Święto św. Andrzeja Ap. – 30.11.2020r.
6.30 + Piotr Połomka 28 greg.
6.30 + Józef Kamiński, + Magdalena Podolecka
15.15 + Włodzimierz Bury w 2 rocz. śm., Maria Bury
17.30 Za Wspólnotę Apostolstwa Dobrej Śmierci
17.30   Gregorianka
18.00 WYPOMINKI
WTOREK – 01.12.2020r.
6.30 + Piotr Połomka 29 greg.
6.30 + Henryk, Teresa i Władysław Sarnowscy
6.30 + Ariel Jasiński
15.15 O Boże bł., zdrowie duszy i ciała dla synów: Zbigniewa i Adama z rodzinami
17.30 + Eugenia Juczewska w 7 rocz. śm.
17.30 Gregoriana
ŚRODA – 02.12.2020r.
6.30 + Andrzej Zalewski, Teresa Bodo
6.30 + Piotr Połomka 30 greg.
15.15 + Genowefa, Wacław, Benedykt, Waldemar, Kazimierz z rodziny Dmochowskich
17.30 + Stefan i Bernadeta Najdrowscy oraz dusze czyśćcowe
18.00 NABOŻEŃSTWO DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
CZWARTEK – św. Franciszka Ksawerego – 03.12.2020r.
6.30 + Wanda Klejna
6.30 + Helena Kadziewicz w 30 dzień po pogrzebie
15.15 + Piotr Waloszek, Joanna Waloszek, Mirosław Waloszek, Edward Gadomski
17.30 + Klemens Łastówka w 13 rocz. śm., + Adam, Tomasz, Jozef, Bronisława
18.00 NABOŻEŃSTWO ZA KAPŁANÓW
 PIĄTEK – św. Barbary – 04.12.2020r.
6.30 + Barbara Bernat
6.30 O łaskę powrotu do Boga i dobre relacje siostrzane dla Asi i Darii
14.45 NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
15.15 Zbiorowa do Miłosierdzia Bożego
17.30 + Mieczysław Antosiewicz
SOBOTA – 05.12.2020r.
6.30 O zdrowie i potrzebne łaski dla Elżbiety i Andrzeja
6.30 + Marta Gąsiorowska w 30 dzień po pogrzebie
15.15 Za Wspólnotę Żywego Różańca
17.30 MSZA ŚWIĘTA NIEDZIELNA+ Stanisława Kędzierska w 2 rocz. śm.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.