OGŁOSZENIA XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA– 22.11.2020r.

UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA - 22.11.2020r.

1) W związku z obostrzeniami:

– w naszym Kościele aktualnie mogą przebywać 62 osoby

– prosimy w miarę możliwości o zajmowanie również miejsc na chórze

– prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości

– osoby, które chcą przyjmować Komunie Świętą na rękę proszone są o ustawienie się na        środku kościoła i podchodzenie procesyjne do Komunii Świętej

– we Mszy Świętej uczestniczymy z zakrytymi ustami i nosem

– kościół jest dezynfekowany w sobotę przed niedzielnymi Mszami Świętymi.

2) Zapraszamy na kolejny Wieczór Uwielbienia – Adorację Najświętszego Sakramentu, który odbędzie się za tydzień w niedzielę 29 listopada. Pozpoczęcie Adoracji o godz. 19.00.

3) Opłatki wigilijne i świece „Caritas” są do nabycia od dzisiejszej niedzieli w przedsionku kościoła po Mszach Świętych. Opłatki w tym roku NIE BĘDĄ roznoszone do mieszkań. Cena świec małe – 5 zł, duże – 15 i 25 zł. Ofiary składane za opłatki wigilijne przeznaczone są na utrzymanie naszej parafii. Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.

4) Dzisiaj po Mszach Świętych będzie przeprowadzana zbiórka do puszek na pomoc w leczeniu chorej na SMA Leny Mazur. Zbiórka jest przeprowadzana przez fundację „Twarzą w twarz z SMA”.

5) W naszej parafii trwa kolejna edycja Świątecznej Pomocy Polakom mieszkającym na Litwie w Starych Trokach. Tak jak w ubiegłym roku zbierane są słodycze z których będą przygotowane Świąteczne paczki dla dzieci uczących się w polskiej szkole w Starych Trokach. Pragniemy przygotować 120 paczek ze słodyczami dla dzieci i 30 paczek z żywnością dla rodzin. Zbieramy również środki chemiczne. W pierwszej kolejności zwracamy się z prośbą o słodycze dla dzieci. Nie zbieramy zabawek i ubrań.

6) Do nabycia jest „Gość Niedzielny” oraz Biuletyn Parafialny z aktualnymi intencjami i ogłoszeniami.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.