INTENCJE XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.11.2020r.

XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – CHRYSTUSA KRÓLA – 22.11.2020r.

7.00 + Piotr Połomka 20 greg.
8.30 + z rodziny Płonowskich, Marianna, Jadwiga, Jan, Stanisław i Lucjan
10.00 + Alicja Górecka w 1 rocz. śm.
12.00 Za Parafian            / CHRZEST
15.15 + Jadwiga, Adolf i Wiesław Lipińscy, Marianna, Antoni Biziewscy
17.30 WYPOMINKI
18.00 Gregorianka
PONIEDZIAŁEK – 23.11.2020r.
7.00 + Piotr Połomka 21 greg.
7.00 O Boże bł., zdrowie i łaskę nawrócenia dla Joanny i jej rodziny
15.15 + Stanisław Tabaka w 34 rocz. śm., Władysława Tabaka
17.30 + Adam Młody
17.30   Gregorianka
18.00 WYPOMINKI
WTOREK – 24.11.2020r.
7.00 O powrót do zdrowia i Boże bł. dla Teresy Malińskiej i Krzysztofa Malińskiego
7.00 Dziękczynna za zdrowie oraz za osoby, które się troszczyły podczas choroby
15.15 + Weronika i + z rodziny
17.30 + Piotr Połomka 22 greg.
17.30 Gregoriana
18.00 WYPOMINKI
ŚRODA – 25.11.2020r.
7.00 O zgodę w małżeństwie dla Stanisławy i Stefana
7.00 + Piotr Połomka 23 greg.
15.15 O Boże bł. i potrzebne łaski dla Marcina w dniu urodzin
17.30 O Boże bł., zdrowie i potrzebne łaski na nowej drodze życia zawodowego i awansu zawodowego dla Katarzyny Kobusińskiej
17.30   Gregorianka
18.00 WYPOMINKI
CZWARTEK – 26.11.2020r.
7.00 + Piotr Połomka 24 greg.
7.00 O Boże bł., Dary Ducha Św. i zdrowie duszy i ciała w dniu urodzin dla Ireny Wach
15.15 + Kazimiera i Aleksander Rogala
17.30 + Janina Przednikowska w 1 rocz. śm.
17.30 Gregorianka
18.00 WYPOMINKI
 PIĄTEK – 27.11.2020r.
7.00 + Jan w 7 rocz. śm.
7.00 + Piotr Połomka 25 greg.
7.00 + Ryszard Sieniakowski w 30 dzień po pogrzebie
14.45 NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
15.15 + Tadeusz Lenart
17.30 + Zofia Czerniszewska z Apostolstwa Dobrej Śmierci
17.30 Gregorianka
18.00 WYPOMINKI
SOBOTA – 28.11.2020r.
7.00 W intencji znanej Bogu
15.15 + Alicja, Zdzisław, Halina Duh – Imbor
17.30 MSZA ŚWIĘTA NIEDZIELNA

Gregorianka

17.30 + Piotr Połomka 26 greg.
18.15 WYPOMINKI

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.