INTENCJE XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.11.2020r.

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.11.2020r.

7.00 + Piotr Połomka 13 greg.
8.30 O Boże bł., opiekę MB Gietrzwałdzkiej i zdrowie z okazji 70 urodzin dla Stanisława Mazur
10.00 + Gert Jabłoński, rodziców, + z rodziny Guzowskich
12.00 Za Parafian
15.15 + Grzegorz Hans w 6 rocz. śm.
17.30 WYPOMINKI
18.00 Gregorianka
PONIEDZIAŁEK – 16.11.2020r.
7.00 + Piotr Połomka 14 greg.
7.00 + Adolf Kowalik (od Siostry i rodziny)
9.30 POGRZEB (po ks. o 9.10, Mariańska)
15.15 + Stanisław, Ryszard, Stanisław, Zofia
17.30 + z rodziny Żejmo, Puczel i Butnickich
17.30   Gregorianka
18.00 WYPOMINKI
WTOREK – 17.11.2020r.
7.00 + Andrzej Zalewski, Teresa Bodo
7.00 + Piotr Połomka 15 greg.
15.15 + Jan w 15 rocz. śm. i Stefania Olędzcy, Ewa Olejnik, Władysława i Zofia Baranowscy
17.30 + Adolf Kowalik (od Siostry Janiny)
17.30 Gregoriana
18.00 WYPOMINKI
ŚRODA – 18.11.2020r.
7.00 + Krzysztof Karpiński w 30 dzień po pogrzebie
7.00 + Piotr Połomka 16 greg.
15.15 + Irena, Zbigniew, Romuald, Wojciech Antosiewicz
17.30 + Stanisław Nikoniuk, Krzysztof Piątkowski, Marianna Stępień, Franciszek Stępień, Eugeniusz Stępień, Apolonia Animucka
17.30   Gregorianka
18.00 WYPOMINKI
CZWARTEK – 19.11.2020r.
7.00 + Anastazja Nowak w 30 dzień po pogrzebie
7.00 + Marcela, Ludwik, Wanda i Andrzej
15.15 + Monika i Jan Łątkowscy i dusze czyśćcowe
17.30 + Piotr Połomka 17 greg.
17.30 Gregorianka
18.00 WYPOMINKI
PIĄTEK – 20.11.2020r.
7.00 + Barbara Towgin w 1 rocz. śm.
7.00 + Piotr Połomka 18 greg.
14.45 NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
15.15 + Krystyna i Benedykt Mróz
17.30 + Bronisława i Józef Cięciwa, rodzice
17.30 Gregorianka
18.00 WYPOMINKI
SOBOTA – 21.11.2020r.
7.00 + Janina Sonnak, + z rodziny Dembek
7.00 + Ariel Jasiński, rodzice: Eugeniusz i Zofia Jasińscy, brat Bogdan Jasiński
15.15 + Feliksa Śledziewska w 19 rocz. śm.
17.30 MSZA ŚWIĘTA NIEDZIELNA

+ Piotr Połomka 19 greg.

17.30 Gregorianka
18.15 WYPOMINKI

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.