INTENCJE XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 01.11.2020r.

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 01.11.2020r.

Uroczystość Wszystkich Świętych

7.00 Za zmarłe Siostry ze Zgromadzenia Sióstr Św. Teresy od Dzieciątka Jezus
8.30 + Piotr, Jarosław, Jan i Katarzyna Stasiuk, Honorata, Stanisław i Stefan Gołębiewscy
10.00 + Romana(k), Zofia, Piotr Ogrodnik
12.00 Za Parafian
15.15 + Włodzimierz Dobrzeniecki
17.30 WYPOMINKI
18.00 Msza Święta Zbiorowa za zmarłych
PONIEDZIAŁEK – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych- 02.11.2020r.
7.00 Za zmarłych z rodzin Sióstr Terezjanek
7.00 Za zmarłych z rodziny: Marków, Zalewskich, Szewczyków i za dusze w czyśćcu cierpiące
15.15 + Irena, rodzice: Janina, Michał Horbaczowie, Klementyna, Stanisław Sienkiewicz
15.15 Wspólnota Krwi Chrystusa
17.30 Msza Święta Zbiorowa za zmarłych
18.00 WYPOMINKI
WTOREK – 03.11.2020r.
7.00 Za zmarłych Dobroczyńców i Przyjaciół Sióstr Terezjanek
7.00 + Piotr Połomka – 1 greg.
7.00 + Józef Lewoniec
15.15 + Cecylia, Wiktoria, Alojzy, Ludwik z rodz. Liberackich i Kościńskich
17.30 + Jan Bieniak w 16 rocz. śm.
17.30 Msza Święta Zbiorowa za zmarłych
18.00 WYPOMINKI
ŚRODA – 04.11.2020r.
7.00 + Piotr Połomka – 2 greg.
7.00 + Barbara Bernat
15.15 + Czesław, Marianna, Kazimierz, Antoni, Jadwiga
17.30 + Andrzej Przewłucki w 1 rocz. śm.
17.30 Msza Święta Zbiorowa za zmarłych
18.00 WYPOMINKI
CZWARTEK – 05.11.2020r.
7.00 + Piotr Połomka – 3 greg.
7.00 + Irena Cytowska 30 dzień po pogrzebie
15.15 + Krystyna Klepczyńska w 2 rocz. śm.
17.30 O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie duszy i ciała dla Krzysztofa Wach w dniu urodzin
17.30 Msza Święta Zbiorowa za zmarłych
18.00 WYPOMINKI
PIĄTEK – 06.11.2020r. – I Piątek Miesiąca
7.00 + Piotr Połomka – 4 greg.
7.00 + Bogusław Trębicki w 7 rocz. śm. za jego rodziców: Kazimierz i Irena Jastrzębscy
14.45 NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
15.15 Zbiorowa do Bożego Miłosierdzia
17.30 + Krzysztof Abramczyk w 1 rocz. śm.
17.30 Msza Święta Zbiorowa za zmarłych
18.00 WYPOMINKI
SOBOTA – 07.11.2020r.
7.00 + Piotr Połomka – 5 greg.
7.00 + Krystyna Rudnik w 30 rocz. śm.
15.15 + Paulina Chmiel w3 rocz. śm.
17.30 MSZA ŚWIĘTA NIEDZIELNA

Żywy Różaniec – zmiana intencji różańcowych

17.30 Msza Święta Zbiorowa za zmarłych
18.15 WYPOMINKI

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.