INTENCJE XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.10.2020r.

   XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.10.2020r.

7.00 + Czesława (k), Jan, Stanisław Karczewscy
8.30 + Tadeusz Sonnak i za zmarłych z rodziny
10.00 Dziękczynna z prośbą o dalszą opiekę Bożą, błogosławieństwo i zdrowie duszy i ciała dla Zofii i Włodzimierza w 50 rocz. zawarcia sak. małżeństwa
12.00 Za Parafian                                         / CHRZEST
15.15 + Leszek Konert – 18 greg.
15.15 + Wiesław Szymański 11 rocz. śm., Witold Chruścikowski 11 rocz. śm.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓZAŃCOWE
18.00 + Stanisław, Ryszard, Stanisław, Barbara
19.00 WIECZÓR UWIELBIENIA – ADORACJA
PONIEDZIAŁEK – 19.10.2020r.
7.00 O zdrowie i dary Ducha Świętego w alszej posłudze kapłańskiej dla Ks. Proboszcza Józefa Romanowskiego int. od Margaretek
7.00 O dary Ducha Świętego, zdrowie w dalszej posłudze kapłańskiej dla ks. Krzysztofa int. od Margaretek
7.00 + Leszek Konert – 19 greg.
7.00 + Bogumił Zakrzewski w 30 dzień po pogrzebie
15.15 + Roman Kulesza int. od rodziny Paszkowskich i Kubiczak
17.30 Za zmarłych z rodziny Dominikowskich i Retkowskich
18.00 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
WTOREK – 20.10.2020r.
7.00 O Boże błogosławieństwo, zdrowie duszy i ciała dla Jadwigi w dniu urodzin
7.00 + Leszek Konert – 20 greg.
15.15 + Barbara Bernat w 16 rocz. śm.
17.30 + Antoni Zarzycki w 30 dzień po pogrzebie
17.30 + Mieczysław Cybowicz w 28 rocz. śm.
18.00 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
ŚRODA – 21.10.2020r.
7.00 + Bronisława Dymper w 37 rocz. śm., Tomasz i Bronisława
7.00 + Anna Teresa Cabon w 30 dzień po pogrzebie
7.00 + Lucyna Skarżyńska w 30 dzień po pogrzebie
15.15 + Leszek Konert 21 greg.
17.30 + Edward Jończyk, Anna i Stanisław
17.30 Za zmarłych z rodziny Skok, Płocharskich, Daniszewskich, Lubaków i dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
CZWARTEK – wspomnienie św. Jana Pawła II – 22.10.2020r.
7.00 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Sióstr pracujących w Parafii i nowe powołania do Zgromadzenia
7.00 + Leszek Konert – 22 greg.
7.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące i za konających
15.15 Dziękczynno-błagalna o potrzebne łaski dla Heleny Boguszewicz w 93 rocz. urodzin
17.30 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Agnieszki Sułkowskiej z okazji urodzin
18.00 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
PIĄTEK – 23.10.2020r.
7.00 + Mieczysław Juczewski w 19 rocz. śm.
7.00 + Sławomir i Piotr Gołąb, Ireneusz Kuczyński
7.00 + Leszek Konert – 23 greg.
14.45 NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
15.15 + Czesław Dąbrowski w 13 rocz. śm.
17.30 + Krzysztof Kwiatkowski w 2 rocz. śm.
18.00 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
SOBOTA – 24.10.2020r.
7.00 + Leszek Konert – 24 greg.
7.00 + Ariel Jasiński, za rodziców: +Władysława i Marian Prokop
7.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Magdaleny Marchwicy w 18 rocz. urodzin i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny oraz o potrzebne łaski dla Marcina w 22 orcz. urodzin i dla całej jego rodziny
15.15 + Bogumił Tymiński i z jego rodziny: Karolina, Jan Marel (chrzest)
17.30 MSZA ŚWIĘTA NIEDZIELNA+ Andrzej w 4 rocz. śm. i rodzice
18.15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.