OGŁOSZENIA XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.10.2020r.

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.10.2020r.

1) Przez cały miesiąc październik zapraszamy do naszego kościoła na nabożeństwa różańcowe:

– w niedzielę o godz. 17.30

– w pozostałe dni po wieczornej Mszy Świętej.

2) Ofiary które są składane dzisiaj na tacę przeznaczone są na utrzymanie naszej parafii.

3) Dzisiaj przeżywamy XX Dzień Papieski pod hasłem: „Totus Tuus”. Tradycyjnie po Mszach Świętych będą zbierane ofiary do puszek z przeznaczeniem na stypendia naukowe dla młodzieży uzdolnionej z niezamożnych rodzin.

4) Zapraszamy na spotkanie informacyjne rodziców uczniów klas VIII, które odbędzie się 11 października (dzisiaj) po zakończonej Mszy Św. o godz. 10.00. Spotkanie będzie dotyczyło przygotowań do sakramentu bierzmowania.

5) Zapraszamy na spotkanie informacyjne rodziców dzieci uczących się w trzecich klasach szkoły podstawowej, które odbędzie się 16 października o godz. 18.30. Spotkanie będzie dotyczyło przygotowań do Pierwszej Komunii Świętej, która jest zaplanowana w naszym kościele na 8 maja 2021 roku.

6) Zapraszamy na spotkania rekolekcyjne z katechezami, które odbędą się w naszej Parafii w dniach 15, 16 i 17 października (czwartek, piątek, sobota) o godz. 20.00. Zakończenie rekolekcyjnego skupienia w niedzielę Wieczorem Uwielbienia o godz. 19.00. Rekolekcje poprowadzi ks. Paweł Roszyński.

7) Zapraszamy na próbę osoby, które chciałyby śpiewać lub grać na wieczorze uwielbienia. Próba za tydzień w niedzielę o godz. 17.00 w domu parafialnym.

8) Przypominamy, że Msza Św. w sobotę o godz. 17:30 jest Mszą Świętą z formularza niedzielnego.

9) Wychodząc z kościoła można wziąć kartki na wypominki i Mszę Świętą Gregoriańską. Kartki z wypisanymi imionami zmarłych składamy w zakrystii lub kancelarii. Przez cały miesiąc listopad będzie odprawiana Msza Św. Zbiorowa – Gregoriańska oraz różaniec za zmarłych, których imiona wypiszemy na kartkach wypominkowych.

10) Do nabycia jest „Gość Niedzielny” oraz Biuletyn Parafialny z aktualnymi intencjami i ogłoszeniami.

11) Prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła w poniedziałek po nabożeństwie różańcowym.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.