INTENCJE XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.10.2020r.

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.10.2020r.

7.00 + Krystyna Malewska
8.30 + Jan i Julia Drążek
10.00 + Andrzej, Henryk i za zmarłych z rodziny Stańczuków
12.00 Za Parafian                                         / CHRZEST
15.15 + Maria i Mieczysław Mydło
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 + Leszek Konert 11 greg.
18.00 O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Karoliny w 34 rocz. urodzin i Agaty w 6 rocz. urodzin Budek
PONIEDZIAŁEK – 12.10.2020r.
7.00 + Leszek Konert – 12 greg.
7.00 + Konstanty Pokropiński 36 rocz. śm., Bogdan Mieszkowski
15.15 + Roman, Genowefa, Jan Pniewscy
17.30 + Wanda Klejna int. od Wspólnoty Żywego Różańca
17.30 Za zmarłych z rodziny Gauda i Grodzkich
18.00 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
WTOREK – 13.10.2020r.
7.00 O Boże błogosławieństwo, zdrowie duszy i ciała w dniu imienin dla Darii
7.00 + Wanda Klejna int. od emerytów i rencistów – Koło Nagórki
7.00 O Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Marii Cieślak
15.15 + Leszek Konert – 13 greg.
17.30 O nawrócenie ateistów i grzeszników
18.00 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
ŚRODA – 14.10.2020r.
7.00 + Leszek Konert – 14 greg.
7.00 O zdrowie, potrzebne łaski dla Eljota Cas (Kass) i jego rodziców
7.00 + Wanda Klejna
15.15 + Wacław Szczepkowski 21 rocz. śm. i zmarłych z rodziny Szczepkowskich i Kalinowskich
17.30 + Bruno i Agata Wagner
18.00 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
CZWARTEK – 15.10.2020r.
7.00 + Józef, Anna i Piotr w kolejne rocz. śm.
7.00 + Leszek Konert – 15 greg.
15.15 + Teresa Jadwiga Trajkovska
17.30 + Teresa Ludkiewicz i za zmarłych z rodziny Juniewicz
17.30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Katarzyny i Jana w 20 rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa
18.00 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
 PIĄTEK – 16.10.2020r.
7.00 + Mieczysław Lamperski 26 rocz. śm.
7.00 O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Grażyny w 12 rocz. urodzin
7.00 + Wanda, Roman i Henryk w kolejne rocz. śm.
14.45 NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
15.15 + Leszek Konert 16 greg.
17.30 + Janina Mędrek 10 rocz. śm. i Stanisław Mędrek
18.00 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.45 Spotkanie formacyjne rodziców dzieci komunijnych
SOBOTA – 17.10.2020r.
7.00 + Leszek Konert – 17 greg.
7.00 + Eugeniusz Mazurek 6 rocz. śm. i za zmarłych z rodziny Mazurek i Garwackich
15.15 Dziękczynna za piękny okres wspólnego, rodzinnego życia z prośbą o dalszą Bożą opiekę, łaskę zdrowia i dary Ducha Świętego dla Moniki, Pawła, Marysi i Antosi
15.15 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Asi i Wojtka z okazji 5 rocz. ślubu
17.30 MSZA ŚWIĘTA NIEDZIELNA

+ Halina, Zofia, Stanisław, Leonard, Józef i Jerzy

17.30 + Genowefa Jurczak 1 rocz. śm.
18.15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.