OGŁOSZENIA XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 04.10.2020r.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 04.10.2020r.

1) Przez cały miesiąc październik zapraszamy do naszego kościoła na nabożeństwa różańcowe, które odbywają się w niedzielę o godz. 17.30. W dni powszednie po wieczornej Mszy Świętej.

2) W poniedziałek o godz. 17.30 Msza Święta za wspólnotę Krwi Chrystusa.

3) Zapraszamy na spotkanie informacyjne rodziców dzieci uczących się w trzecich klasach szkoły podstawowej, które odbędzie się 16 października o godz. 18.30. Spotkanie będzie dotyczyło przygotowań do Pierwszej Komunii Świętej, która jest zaplanowana w naszym kościele na 8 maja 2021 roku.

4) Zapraszamy na spotkanie informacyjne rodziców uczniów klas VIII na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 11 października po zakończonej Mszy Św. o godz. 10.00. Spotkanie będzie dotyczyło przygotowań do sakramentu bierzmowania w naszej parafii.

5) Zapraszamy na spotkania rekolekcyjne z katechezami, które odbędą się w naszej Parafii w dniach 16 i 17 października (piątek, sobota) o godz. 20.00 oraz 18 października (niedziela) o godz. 18.00. Zakończenie rekolekcyjnego skupienia w niedzielę Wieczorem Uwielbienia o godz. 19.00.

6) 11 października w niedzielę odbędzie się XX Dzień Papieski pod hasłem: „Totus Tuus”. Tradycyjnie w tym dniu będą zbierane ofiary do puszek po Mszach świętych z przeznaczeniem na stypendia naukowe dla młodzieży uzdolnionej z niezamożnych rodzin.

7) Do nabycia w zakrystii są bilety na koncert papieski, który odbędzie się 11 października w kościele Chrystusa Odkupiciela Człowieka. Cena biletu 20 zł.

8) Przypominamy, że Msza Św. w sobotę o godz. 17:30 jest Mszą Świętą z formularza niedzielnego.

9) Do nabycia jest „Gość Niedzielny” oraz Biuletyn Parafialny z aktualnymi intencjami i ogłoszeniami.

8) Prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła w poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.