OGŁOSZENIA VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 17.05.2020r.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 17.05.2020r.

1) W Mszach Świętych może uczestniczyć obecnie 1 osoba na 10 metrów kwadratowych. Osoby młodsze prosimy o udział w Eucharystii na chórze. Zachowajmy bezpieczną odległość od siebie również podczas przyjmowania Komunii Świętej. W kościele również podczas liturgii obowiązuje zakrywanie ust i nosa.

2) Na czas panującej pandemii w każdą sobotę Msza Święta o godz. 17.30 jest już Mszą sprawowaną z formularza niedzielnego. W związku z tym w Niedzielnej Mszy Świętej można uczestniczyć już w sobotę o godz. 17.30.

3) Nabożeństwa majowe w naszej parafii w niedzielę o godz. 17.30, w dni powszednie o godz. 18.00.

4) Jutro 18 maja przypada 100 rocznica urodzin św. Jana Pawła II, zapraszamy w tym dniu na Mszę Świętą. Zachęcamy również do indywidualnej modlitwy przy relikwiach św. Jana Pawła II znajdujących się w ołtarzu bocznym.

5) Jutro zapraszamy również na dodatkową Mszę Świętą Dziękczynną za dar życia i posługi św. Jana Pawła II w 100 rocznicę jego urodzin. Msza Święta odbędzie się o godz. 21.00. Pół godziny przed Mszą Świętą o 20.30 rozpocznie się modlitwa różańcowa w intencji rodzin naszej parafii.

6) 21 maja w czwartek o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do bierzmowania, którzy chcą przyjąć ten sakrament w naszej parafii. Sakrament bierzmowania zostanie udzielony młodzieży 5 czerwca w dwóch grupach o godz. 16.00 oraz 18.00.

7) Do nabycia jest „Gość Niedzielny” oraz Biuletyn Parafialny z aktualnymi ogłoszeniami i intencjami.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.