OGŁOSZENIA V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 10.05.2020r.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 10.05.2020r.

1) W Mszach Świętych może uczestniczyć w naszym Kościele 76 osób. Prosimy podczas Mszy Świętych o zajmowanie wyznaczonych miejsc. Osoby młodsze prosimy o udział w Eucharystii na chórze. Zachowajmy bezpieczną odległość od siebie również podczas przyjmowania Komunii Świętej. W kościele również podczas liturgii obowiązuje zakrywanie ust i nosa.

2) Dziękujemy za ofiary składane dzisiaj na tacę, które są przeznaczone na utrzymanie naszej parafii.

3) Na czas panującej pandemii w każdą sobotę Msza Święta o godz. 17.30 będzie już Mszą sprawowaną z formularza niedzielnego. W związku z tym w Niedzielnej Mszy Świętą można uczestniczyć już w sobotę o godz. 17.30.

4) Nabożeństwa majowe w naszej parafii w niedzielę o godz. 17.30, w dni powszednie o godz. 18.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy oraz nabożeństwo za kapłanów w czwartki o godz. 18.00 razem z nabożeństwem majowym.

5) Papieska Rada ds. Dialogu Międzyreligijnego, z inicjatywy Ojca Świętego Franciszka, skierowała prośbę, aby „czwartek 14 maja br. uczynić dniem modlitwy, postu i dzieł miłosierdzia w intencji powstrzymania epidemii koronawirusa. Do modlitwy w podanej intencji włączą się również – zgodnie z własną wiarą i tradycją, – przedstawiciele różnych religii, aby w ten sposób zjednoczyć całą ludzko we wspólnym błaganiu o ustanie pandemii i przezwyciężenie jej konsekwencji”.

6) Do nabycia jest „Gość Niedzielny” oraz Biuletyn Parafialny z aktualnymi ogłoszeniami i intencjami.

7) Prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła w poniedziałek po nabożeństwie majowym.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.