INTENCJE V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 10.05.2020r.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 10.05.2020r.

7.00 + Barbara Tucholska w 5 rocz. śm.
8.30 + Czesław Bańkowski w 39 rocz. śm., Stanisława Bańkowska
10.00 O Boże bł. i potrzebne łaski dla Joanny i Piotra Mrugała z okazji 9 rocz. ślubu
12.00 Za Parafian
15.15 + Stanisława Tatarek w 21 rocz. śm., Marlena i Wiesław Polewscy
17.30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18.00 + Józef Stachewicz – 10 greg.
PONIEDZIAŁEK – 11.05.2020r.
7.00 + Marianna, Jan Rudzińscy, Władysława, Stefan Chojnaccy
7.00 + Stanisław w 8 rocz. śm.
7.00 + Genowefa i Jan Iwanow, Janusz Bolewski w 4 rocz. śm.
15.15 + Stanisław, Zygmunta, Nikodema
17.30 + Józef Stachewicz – 11 greg.
18.00 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
WTOREK – 12.05.2020r.
7.00 + Bogusław Wierzejski
7.00 Dziękczynno-błagalna z prośbą o miłosierdzie Boże dla rodziny Smolińskich i Leśnych
7.00
15.15 W dniu imienin Zofii Wysokińskiej z prośbą o Boże bł., opiekę Matki Bożej NP, Dary Ducha Św. i zdrowie (od Janiny)
17.30 + Józef Stachewicz – 12 greg.
18.00 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
ŚRODA – 13.05.2020r.
7.00 + Józef Stachewicz – 13 greg.
7.00 + Stanisław Tabaka, Zofia Szczygieł
15.15 + Eugeniusz Koziebrodzki w 22 rocz. śm.
17.30 Za dusze czyśćcowe
17.30 + Henryka Dzierzbińska w 2 rocz. śm.
18.00 NABOŻEŃSTWO MAJOWE + NOWENNA
CZWARTEK – 14.05.2020r.
7.00 + Józef Stachewicz – 14 greg.
7.00 O Boże bł., dary Ducha Św. dla Pracowników firmy Erbud
15.15 + Czesława Szydlik w 1 rocz. śm.
17.30 + Zbigniew, Marianna Wach, Zofia Girko, Apolonia Kałon, Janina Wtulich
18.00 NABOŻEŃSTWO MAJOWE + NABOŻEŃSTWO ZA KAPŁANÓW
 

 

 

 

 

PIĄTEK – 15.05.2020r.

7.00 + Genowefa Młynarska w 11 rocz. śm.
7.00 O Boże bł., zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Heleny Dymper
14.45 NABOŻEŃŚTWO DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
15.15 + Zofia Urniaż w 15 rocz. śm.
17.30 O Boże bł., opiekę Matki Bożej NP i zdrowie w dniu imienin Zofii Wysokińskiej (od Marii)
17.30 + Józef Stachewicz – 15 greg.
18.00 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
SOBOTA – 16.05.2020r.
7.00 + Ryszard Kramek w 4 rocz. śm.
7.00
15.15 + Tadeusz Rzomp w 3 rocz. śm., Stanisław i Stanisława, Mirosław Kuta
17.30 MSZA ŚWIĘTA NIEDZIELNA

+ Józef Stachewicz – 16 greg.

17.30 + Stefan Daliga (od rodz. Zbrzeźniak i Łachacz)
18.00 NABOŻEŃSTWO MAJOWE

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.