INTENCJE NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA – 12.04.2020r.

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA – 12.04.2020r.

6.00 REZUREKCJA           Za Parafian
8.30 + Eugeniusz Kaszuba w 1 rocz. śm.
10.00 + Zdzisław Lubowiecki w 23 rocz. śm.
12.00 + Zofia i Zbigniew Czajkowscy, Stanisław Głowacki
15.15 + Rodzice: Danuta i Piotr Kowalscy, Teściowie: Janina i Michał Mackojć oraz siostrę i brata
18.00 + Tomasz Łastówka w 24 rocz. śm., + Adam, Klemens, Bronisława, Józef
PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 13.04.2020r.
7.00 + Kazimierz Młynarski w 16 rocz. śm.
8.30 O Boże bł., dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej i zdrowie w dniu urodzin Ewy
10.00 + Popławski Waldemar w 3 rocz. śm.
12.00 Za Parafian
15.15 + Jan, Władysław, Marianna Mostowscy
18.00 O nawrócenie ateistów i grzeszników
WTOREK – 14.04.2020r.
7.00 + Józef Piński (od sąsiadów Połomka i Traczyk)
7.00 + Wiesława Ksok (od Matki Chrzestnej Reginy)
15.15 + Józef Piński (od Bożeny i Ryszarda Pińskich z rodziną z Radziejowa)
17.30 Dziękczynna z prośbą o Boże bł., zdrowie duszy i ciała dla Jolanty z okazji 60 urodzin
17.30 + Mariola Waćkowska w 3 rocz. śm., Zenon Poloniz, Józef Zacierka
ŚRODA – 15.04.2020r.
7.00 + Józef Piński (od Jerzego i Dionizego Markiewiczów z Szostki)
7.00 + Leokadia i Tadeusz Frączkowscy
15.15 + Feliksa, Radomił Gołębiewscy
17.00 NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOŻEJ NP
17.30 + Janina Baranowska w 6 rocz. śm., Wiktor Awiżn, Bronisław Baranowski, dusze czyśćcowe
17.30 + Stefan Daliga (od rodziny Zbrzeźniak i Łachacz)
CZWARTEK – 16.04.2020r.
7.00 O Boże bł. i opiekę Matki Bożej NP w dniu imienin dla Bernardety
7.00 + Anna, Jan Daraż i + z rodziny Daraż
15.15 + Edward Grzegorczyk, Stanisław, Mirosław, Stanisława Kuta
17.00 NABOŻEŃSTWO ZA KAPŁANÓW
17.30 + Henryk Kurpiewski, Jan, Janina z współmałżonkami, Wojciech
17.30 + Paweł, Jadwiga, Tadeusz z rodziny Zajączkowskich
 

 

 

PIĄTEK – 17.04.2020r.

7.00 + Władysław Stańczyk w 23 rocz. śm., Józef, Janina
7.00 + Ireneusz Gniadek w 30 dzień po pogrzebie
15.15 + Janusz Butkiewicz w 42 rocz. śm., + z rodziny i dusze czyśćcowe
17.30 + Mieczysław Smoderek w 10 rocz. śm.
17.30 + Maria Zwolińska w 1 rocz. śm.
SOBOTA – 18.04.2020r.
7.00 + Józefa, Adolf Żuk, + z rodziny
7.00 O Boże bł., zdrowie i potrzebne łaski dla Ewy i Mirosława w 40 rocz. ślubu
7.00 + Krystyna Pawlicka w 30 dzień po pogrzebie oraz + Rufin Pawlicki wn15 rocz. śm.
15.15 + Halina Krajewska w 2 rocz. śm., + z rodzin Michałowskich i Krajewskich
17.30 Dziękczynno-błagalna z okazji 70 urodzin Grażyny Słabuszewskiej z prośbą o Boże bł. i opiekę MB
17.30 + Stanisław Muzykiewicz w 1 rocz. śm.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.