OGŁOSZENIA VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.02.2020r.

VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.02.2020r.

1) Za tydzień 23 lutego o godz. 18.00 Msza Św. zbiorowa za zmarłych w miesiącu lutym. Intencje można składać w zakrystii lub w kancelarii.

2) Dzisiaj po Mszach Świętych odbywa się kiermasz ciast – domowych wypieków. Ofiary uzyskane ze sprzedaży pomogą w dofinansowaniu wyjazdu wakacyjnego dla dzieci. Dziękujemy za zainteresowanie i wsparcie. Dziękujemy również za upieczone i przekazane ciasta.

3) 23 lutego odbędzie się w Szkole Muzycznej w Olsztynie Wenta Dobroczynna. Bilety na to wydarzenie w cenie 30 złoty można odebrać w zakrystii. Uzyskane pieniądze przekazane zostaną na budowę w Olsztynie Hospicjum dla dzieci.

4) 7 czerwca odbędzie się w Warszawie beatyfikacja Sługi Bożego Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Na to wydarzenie planowany jest wyjazd autokarowy z naszej parafii. Zapisy w zakrystii. Koszt przejazdu autokarem 75 zł.

5) Kolejny wieczór uwielbienia odbędzie się 1 marca w pierwszą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 19.00.

6) W sobotę obchodzić będziemy święto Katedry świętego Piotra Apostoła.

7) Zachęcamy do nawiedzania i modlitwy przy relikwiach św. Jana Pawła II, św. Faustyny, bł. Michała Sopoćki, które w miniony wtorek zostały umieszczone w ołtarzu Matki Bożej Bolesnej po prawej stronie.

8) Do nabycia jest „Gość Niedzielny” oraz Biuletyn Parafialny z aktualnymi intencjami, ogłoszeniami i zdjęciami z uroczystości wprowadzenia relikwii.

9) Prosimy o pomoc w sprzątanie kościoła w poniedziałek o godz. 18.00.

 

 

 

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.