OGŁOSZENIA V NIEDZIELA ZWYKŁA – 09.02.2020r.

V NIEDZIELA ZWYKŁA – 09.02.2020r.

1) Dzisiejsze ofiary składane na tacę są przeznaczone na funkcjonowanie naszej parafii. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.

2) We wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, które będziemy obchodzić w najbliższy wtorek – 11 lutego obchodzić będziemy Światowy Dzień Chorego. Tego dnia Podczas Mszy Św. o godz. 7.00, 10.00 (dodatkowa), 15.15 oraz 17.30 zostanie udzielony Sakrament Namaszczenia Chorych.

W Światowy Dzień Chorego szczególnie zapraszamy na uroczystą Msze Świętą o godz. 17.30. Podczas której zostaną wprowadzone na stałe do naszej świątyni relikwie św. Jana Pawła II, św. Faustyny oraz bł. Michała Sopoćki. Na zakończenie Mszy Św. poświęcony zostanie ołtarz Matki Bożej Bolesnej i umieścimy w nim relikwie Świętych, a tym samym każdego dnia będzie można oddawać cześć tym świętym. Zapraszamy w tym dniu do wspólnej modlitwy.

Ofiary składane na tace we wtorek będą przeznaczone na dofinansowanie wyjazdu wakacyjnego dzieci ze scholii i ministrantów.

3) 16 lutego w następną niedzielę po Mszach Świętych odbędzie się kiermasz ciast -domowych wypieków. Ofiary uzyskane ze sprzedaży pomogą w dofinansowaniu wyjazdu wakacyjnego dla dzieci.

4) 23 lutego odbędzie się w Szkole Muzycznej w Olsztynie Wenta Dobroczynna. Bilety na to wydarzenie w cenie 30 złoty można odebrać w zakrystii. Uzyskane pieniądze przekazane zostaną na budowę w Olsztynie Hospicjum dla dzieci.

5) 7 czerwca odbędzie się w Warszawie beatyfikacja Sługi Bożego Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Na to wydarzenie planowany jest wyjazd autokarowy z naszej parafii. Zapisy w zakrystii. Koszt przejazdu autokarem 75 zł.

6) Do nabycia jest „Gość Niedzielny” oraz Biuletyn Parafialny z aktualnymi intencjami, ogłoszeniami i zdjęciami relikwiarzy które zostaną wprowadzone we wtorek.

7) Prosimy o pomoc w sprzątanie kościoła w poniedziałek o godz. 18.00.

 

 

 

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.