INTENCJE ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO – 02.02.2020r.

ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO – 02.02.2020r.

7.00 + Aleksandra Fala w kolejną rocz. śm., Ludwik Fala w kolejną rocz. śm., + z rodziny Fala
8.30 + Władysława Sobotka – 2 greg.
10.00 + Mąż Antoni w 3 rocz. śm., Józefa, Michalina, Paweł, Jadwiga z rodz. Obuchowiczów
12.00 Za Parafian
15.15 + Roman Kaczmarczyk
18.00 Dziękczynno-błagalna z okazji 30 rocz. ślubu Barbary i Mirosława z prośbą o Boże bł. dla nich i ich dzieci
PONIEDZIAŁEK – św. Błażeja – 03.02.2020r.
7.00 + Władysława Sobotka – 3 greg.
7.00 O Boże bł., opiekę Matki Bożej NP, o zdrowie i Dary Ducha Św. dla Marii Obolewicz w dniu imienin
15.15 Dziękczynno-błagalna z okazji 2 rocz. ślubu Izy i Piotra Wysinscy z prośbą o Boże bł. i zdrowie na dalsze lata małżeństwa
17.30 + Gertruda Kamińska (od Wspólnoty Apostolstwa Dobrej Śmierci)
17.30 Za Wspólnotę Krwi Chrystusa
WTOREK – 04.02.2020r.
7.00 + Władysława Sobotka – 4 greg.
7.00 + z rodziny Płaza
15.15 + Weronika
17.30 O Boże bł., opiekę Matki Bożej, Dary Ducha Św. i zdrowie w dniu urodzin dla Marka
17.30 O Boże bł. i potrzebne łaski dla Krystyny Puszko oraz dla córek Marty i wnuczki Kingi, Ani, Ewy
ŚRODA – 05.02.2020r.
7.00 + Władysława Sobotka – 5 greg.
7.00 + Leokadia Dębowska w 30 dzień po pogrzebie
15.15 + Edward Garela w 19 rocz. śm., Marcjanna, Józef Garela
17.00 NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOŻEJ NP
17.30 + Cecylia w 15 rocz. śm., Arkadiusz w 37 rocz. śm., + z rodziny Szemplińskich, Tadeusz Kucharski w 19 rocz. śm., Barbara Kucharska
17.30 + Eugeniusz Koziebrodzki w 12 rocz. śm.
CZWARTEK – 06.02.2020r.
7.00 + Władysława Sobotka – 6 greg.
7.00 O Boże bł., opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Doroty i Marka
15.15 + Marianna i Szczepan
17.00 NABOŻEŃSTWO ZA KAPŁANÓW
17.30 + Marianna Kochańska i + z rodz. Kochańskich i Żeglińskich
17.30 + Gertruda Kamińska (od Akcji Katolickiej)
PIĄTEK – 07.02.2020r.
7.00 + Władysława Sobotka – 7 greg.
7.00 O Boże bł., opiekę Matki Bożej i Dary Ducha Św. dla Adama
14.45 NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
15.15 Zbiorowa do Miłosierdzia Bożego
17.30 + Feliks w 13 rocz. śm., Łucja, + Rodzice i Rodzeństwo
SOBOTA – 08.02.2020r.
7.00 + Tadeusz Ostrowicki, Krystyna, Andrzej, Wojciech Wasilewscy
7.00 + Janina Frydryszak w 30 dzień po pogrzebie
15.15 + Władysława Sobotka – 8 greg.
17.30 + Marian Wysokiński w 21 rocz. śm.
17.30 + Stanisław i Roman w kolejne rocz. ich śm.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.