OGŁOSZENIA NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 12.01.2020r.

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 12.01.2020r.

1) Zapraszamy w dniu dzisiejszym na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu dzieci i młodzieży z naszej parafii. Koncerty odbędą się o godz. 11.00 oraz o godz. 19.00. Dzieci i młodzież zaprezentują kilka kolęd i pastorałek. Po koncertach będzie można złożyć ofiarę na dofinansowanie wyjazdu wakacyjnego w góry dla dzieci z chórku i ministrantów.

2) W Ostródzie po raz drugi będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie „Betlejem na Warmii i Mazurach”. Odbędzie się ono 18 stycznia 2020 roku w hali Expo Mazury. Jest to profesjonalne wydarzenie o charakterze ewangelizacyjnym i dobroczynnym. Cały dochód z tego wydarzenia wspiera akcję charytatywną. Każdy kto kupi bilet na koncert zostanie „Ambasadorem Miłosierdzia”. Na scenie pojawi się dwudziestu wykonawców. Między innymi: Arka Noego, Natalia Niemen, Magda Bereda, Kasia Wilk, Agnieszka Musiał, Gabi Gąsior, Andrzej Lampert, Litza, Marek Piekarczyk, Mietek Szcześniak.

Jest organizowany wyjazd autokarem na ten koncert z naszej parafii 18 stycznia w sobotę o godz. 16.30. Bilety są do nabycia w zakrystii po Mszach Świętych. Cena biletu i przejazdu autokarowego to 90 zł. Bilety można kupić jeszcze TYLKO DZISIAJ !!!

3) Dzisiaj ofiary składane na tacę przeznaczone są na funkcjonowanie naszej Parafii. Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy.

4) Zwracamy się z prośbą do osób, które mają w mieszkaniach niepotrzebne już stroje komunijne – alby, by przynieść je do kościoła lub do sióstr i ofiarować je.

5) Mali kolędnicy misyjni – dzieci wraz z siostrą Ludmiłą i opiekunami Dziękują wszystkim rodzinom naszej parafii za zaproszenie i serdeczne przyjęcie oraz za złożone ofiary. Zebrano i przekazano na misje dzieciom w Amazonii 1270. Dziękujemy.

6) Plan wizyty duszpasterskiej:

Dzisiaj – Niedziela – 12.01.2020r. od godz. 13.30

  1. Orłowicza 17B

Poniedziałek – 13.01.2020r. od godz. 15.00

  1. Orłowicza 19, ul. Orłowicza 21, ul. Orłowicza 35

Wtorek – 14.01.2020r. od godz. 15.00

  1. Orłowicza 5, ul. Orłowicza 9

Środa – 15.01.2020r. od godz. 15.00

  1. Orłowicza 13 oraz mieszkania zgłoszone w nowych blokach przy ulicy Barcza

                    Mieszkańców, którzy już mieszkają w nowo wybudowanych blokach przy ulicy Barcza i chcieliby przyjąć kapłana z wizytą duszpasterską w swoim mieszkaniu, prosimy o zgłaszanie w zakrystii po Mszy Świętej lub w kancelarii. Kolęda w tych mieszkaniach odbędzie się w środę 15 stycznia od godz. 16.00.      

          Wszyscy, którzy chcieli by przyjąć kapłana w swoim domu, prosimy o zgłoszenia w zakrystii.

7) Do nabycia jest „Gość Niedzielny” w cenie 6 zł oraz Biuletyn Parafialny z aktualnymi intencjami, ogłoszeniami i planem kolędy.

8) Dziękujemy wszystkim, którzy dbają o wygląd i czystość naszego kościoła. Prosimy o pomoc w sprzątaniu w poniedziałek o godz. 18.00.

 

 

 

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.