INTENCJE IV NIEDZIELA ADWENTU – 22.12.2019r.

IV NIEDZIELA ADWENTU- 22.12.2019r.
7.00 + Stanisław Szcześniak (od sąsiadów z klatki)
8.30 + z rodziny Staszkiewiczów i Niskich
8.30 Helena Ładny w 12 rocz. śm.
10.00 + Jan Ziemiński w 13 rocz. śm., Władysława Ziemińska, Zbigniew i Józef Ziemińscy
12.00 Za Parafian
15.15 + Henryk Szkudlarek w 14 rocz. śm., + z rodziny Szkudlarek i Trochimowicz
15.15 O Boże bł. dla Kamila z okazji 12 rocznicy urodzin
18.00 + Kazimierz Hyrkowski
PONIEDZIAŁEK – 23.12.2019r.
6.30 + Marian Oroń w 23 rocz. śm., + jego Rodziców
6.30 + Tomasz w 14 rocz. śm., + Rodziców: Bronisława i Bronisław
6.30 O Boże bł., zdrowie i potrzebne łaski dla Sióstr oraz o dar powołań do Zgromadzenia
15.15 + Iwona Ogińska w 2 rocz. śm., + rodziców i dusze czyśćcowe
17.30 + Andrzej Zalewski
WTOREK – Wigilia Narodzenia Pańskiego – 24.12.2019r.
6.30 + Marianna, Władysław
6.30 + Otylia, Marian
6.30 + Krystyna Kopczyńska (od rodziny Gacków z Rabki-Zdrój
22.00 PASTERKA Z UDZIAŁEM DZIECI

Za Ewę i Adama oraz ich rodziny

24.00 PASTERKA

Za Parafian

ŚRODA – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO – 25.12.2019r.
8.30 O Boże bł., zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Barbary i Mirosława Najranowskich z okazji 43 rocz. ślubu oraz o szczęśliwy powrót synów do domu
10.00 + Ryszard Kozibrodzki w 12 rocz. śm.
12.00 ?                                                           / CHRZTY
15.15 + Franciszek w 10 rocz. śm., Marta, Józef, Maria Polakowscy
18.00 + Krystyna Ilcewicz
CZWARTEK – Święto św. Szczepana – 26.12.2019r.
7.00 + z Rodziny Pawłowskich i Kucewicz
8.30 + Gertruda, Piotr i Wacław + z obojga stron
10.00 + Zofia i Stanisław Hoppa
12.00 Za Parafian       / CHRZTY
15.15 + Józef Pawłowski w 3 rocz. śm., + z rodziny, + Zofia, Teodor, Jerzy, Anna, Zygmunt, Franciszek, Teresa
18.00 + Janina i Bolesław Wołoszyn, Wanda i Bernard Klonowscy, Jerzy, Teresa, Bogumiła i Stanisław
 PIĄTEK – święto św. Jana Apostoła – 27.12.2019r.
7.00 O Boże bł., opiekę Matki Bożej, zdrowie dla Barbary z okazji 8 urodzin
7.00 + Nadolna Elżbieta w 10 rocz. śm.
14.45 NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
15.15 + Sylwia Bartosik w 4 rocz. śm., + z rodziny i Dusze czyśćcowe
17.30 + Tadeusz Lenart
SOBOTA – święto św. Młodzianków Męczenników – 28.12.2019r.
7.00 + Halina Szweda, Jadwiga Kosińska
15.15 + Zofia, Aleksander Skłodowscy
17.30 + Bogdan Guzowski w 2 rocz. śm.
17.30 Dziękczynno-błagalna z okazji 6 rocz. urodzin Jasia z prośbą o Boże bł.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.