INTENCJE MSZALNE XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.11.2019r.

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.11.2019r.

7.00 + z rodziny Sióstr Terezjanek
8.30 + Czesław, Stanisława, Jan, Marian Bońkowscy, Jan, Maria Chrząszcz
10.00 + Cecylia, Wiktoria, Alojzy, Ludwik z rodziny Liberackich, Kościńskich, Giedrojć
12.00 Za Parafian     /CHRZEST
15.15 + Piotr, Jarosław, Jan i Katarzyna Stasiuk, Honorata, Stanisław i Stefan Gołębiewscy
15.15 + Stefan Smoliński – 28 greg.
17.30 WYPOMINKI
18.00 Zbiorowa za zmarłych
PONIEDZIAŁEK – 04.11.2019r.
7.00 + dobroczyńcy i przyjaciele Sióstr Terezjanek
7.00 W intencji Wspólnoty Krwi Chrystusa
7.00 + Barbara Bernat
15.15 + Jadwiga, Wincenty Zawisza
15.15 + Stefan Smoliński – 29 greg.
17.30 Zbiorowa za zmarłych
18.00 WYPOMINKI
WTOREK – 05.11.2019r.
7.00 + Stefan Smoliński – 30 greg.
7.00 + Irena Mikołajczyk i jej rodzice
7.00 + Danuta Orłowska
15.15 + Walentyna, Józef, Marian, + z rodz. Całka i Oroń
17.30 + Jan, Czesława Małow
17.30 Zbiorowa za zmarłych
18.00 WYPOMINKI
ŚRODA – 06.11.2019r.
7.00 O Boże bł. i potrzebne łaski dla Joanny i jej rodziny
7.00 + Krystyna Klepczyńska w 1 rocz. śm.
15.15 + Anna, Bernard i Werner Jabłońscy, Jan Gert
17.00 NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOŻEJ NP
17.30 + Czesław, Marianna, Kazimierz, Antoni, Aniela
17.30 Zbiorowa za zmarłych
18.00 WYPOMINKI
 CZWARTEK – 07.11.2019r.
7.00 + Halina, Leonard i Józef, Zofia i Stanisław
7.00 O potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Joanny Olak w dniu urodzin
15.15 + Anna, Edward Majeran, Małgorzata Rycko
15.15 O potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Krzysztofa Wach w dniu urodzin
17.00 NABOŻEŃSTWO ZA KAPŁANÓW
17.30 + Jan Folga
17.30 Zbiorowa za zmarłych
18.00 WYPOMINKI
PIĄTEK – 08.11.2019r.
7.00 + Jan Nieciecki w 5 rocz. śm., + z rodziny Prusinowskich
7.00 + Bogusław Trębicki w 6 rocz. śm. i Rodziców, Irena, Kazimierz Jastrzębscy
15.15 + Andrzej Żemło, Halina Baczyńska
17.30 Zbiorowa za zmarłych
17.30 + Marianna Moch w 18 rocz. śm., Bolesław, + z rodz. Moch i Sekuła
18.00 WYPOMINKI
SOBOTA – 09.11.2019r.
7.00 + Konstanty w 36 rocz. śm., Antonina, Stanisław, Ewa i dusze czyśćcowe z rodziny Kozon
7.00 O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Krzysztofa i całej jego rodziny
15.15 + Jan Bieniek w 15 rocz. śm.
15.15 + Stanisław Pieńkos, Władysław Zygmunt
17.30 + Bożenna, Kazimierz Zarębińscy
17.30 Zbiorowa za zmarłych
18.00 WYPOMINKI

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.