INTENCJE MSZALNE XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.10.2019r.

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.10.2019r.

7.00 + Czesław, + z rodziny Limanów
7.00 + Stefan Smoliński – 21 greg.
8.30 + Mirosława Rogińska – 27 greg.
8.30 + Tadeusz, Regina Żuchowscy, Janina Dzięgielewska
10.00 + Eugenia Mirowska w 9 rocz. śm.
12.00 Za Parafian     /CHRZEST
15.15 + Tadeusz Lenart
15.15 + Tadeusz Kozłowski
17.30 RÓŻANIEC
18.00 Zbiorowa za zmarłych
PONIEDZIAŁEK – 28.10.2019r.
7.00 + Tadeusz Sonnak + z rodziny
7.00 + Tadeusz i Jego rodzice
7.00 + Tadeusz Rozicki, + z rodziny
15.15 + Tadeusz Gołębiewski, Sabina i Tadeusz Sadeccy
15.15 + Stefan Smoliński – 22 greg.
17.00 RÓŻANIEC DLA DZIECI
17.30 Apostolstwo Dobrej Śmierci
17.30 + Mirosława Rogińska – 28 greg.
18.00 RÓŻANIEC
WTOREK – 29.10.2019r.
7.00 + Stefan Smoliński – 23 greg.
7.00 + rodziców: Apolonia i Antoni Salmanowicz
7.00 + Helena Krywczuk w 30 dzień po pogrzebie
15.15 + Stanisław i + z rodziny
17.30 + Mirosława Rogińska – 29 greg.
17.30 + Hanna Olkowska w 22 rocz. śm.
17.30 O Boże bł. i dary Ducha Św. dla Haliny Sakowskiej (od pracowników kuchni i stołówki 22 Wojskowego oddziału Gospodarczego w Olsztynie
18.00 RÓŻANIEC
ŚRODA – 30.10.2019r.
7.00 + Wanda, Wacław, Józef Jemiołek, Ryszard i Grzegorz Makowscy, Marian, Józef, Wanda, Maria, Władysław z rodziny Bińkowskich i dusze czyśćcowe
7.00 O zdrowie wnuczka Szymona, oraz w kolejną rocznicę urodzin żony Haliny o Boże bł.
7.00 + Tadeusz Nowicki w 30 dzień po pogrzebie
15.15 + Stefan Smoliński – 24 greg.
17.00 NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOŻEJ NP + RÓŻANIEC
17.30 + Mirosława Rogińska – 30 greg.
17.30 + Jan Pisarek w 10 rocz. śm.
18.00 RÓŻANIEC
 CZWARTEK – 31.10.2019r.
7.00 O łaskę zdrowia i ulgę w cierpieniu dla Adama Nowickiego
7.00 + Michał Chojnacki
7.00 + Jerzy Rędziński w 30 dzień po pogrzebie
15.15 + Stefan Smoliński – 25 greg.
17.00 NABOŻEŃSTWO ZA KAPŁANÓW
17.30 + Stefania Gida w 55 rocz. śm.
17.30 + Marianna, Eugeniusz, Franciszek Zapadka w kolejną rocz. śm.
18.00 RÓŻANIEC
 PIĄTEK – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH – 01.11.2019r.
7.00 + Siostry Terezjanki
7.00 + Stefan Smoliński – 26 greg.
8.30 + Genowefa Szulc w 9 rocz. śm., + z rodziny Szulc i Kosakowskich
10.00 + Romana, Zofia, Piotr Ogrodnik
12.00 Za Parafian
15.15 NIE MA MSZY !!!
17.30 WYPOMINKI
18.00 Zbiorowa do Miłosierdzia Bożego
18.00 Zbiorowa za zmarłych – gregorianka
SOBOTA – DZIEN ZADUSZNY- 02.11.2019r.
7.00 + z rodziny Marków, Zalewskich, Szewczyków
7.00 + Stefan Smoliński – 27 greg.
7.00 + Genowefa Jurczak w 30 dzień po pogrzebie
15.15 + Irena, + Rodzice: Janina, Michał, Klementyna, Stanisław
15.15 Za Wspólnotę Żywego Różańca
17.30 Za wszystkich zmarłych, których pogrzeby organizowała firma pogrzebowa Acheron
17.30 Zbiorowa za zmarłych – gregorianka
18.00 RÓŻANIEC

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.