OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.10.2019r.

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.10.2019r.

1) W najbliższy wtorek 22 października obchodzić będziemy liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II – naszego wielkiego rodaka. Tego dnia zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00, którą poprowadzi młodzież i dzieci. Natomiast o godz. 21.00 zapraszamy na Mszę Świętą Dziękczynną za dar życia i posługi św. Jana Pawła II. Próba śpiewu przed tym wydarzeniem dzisiaj o godz. 18.50 w domu parafialnym.

2) W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe:

– w niedzielę o godz. 17.30

– w dni powszednie po wieczornej Mszy Świętej

Dzieci zapraszamy na różaniec:

– w niedzielę po zakończonej Mszy Św. o godz. 10.00

– w poniedziałki i środy o godz. 17.00.

3) 31 października (czwartek), tak jak w ubiegłych latach, nasza parafia zaprasza serdecznie wszystkie dzieci i rodziców na „BAL ŚWIĘTYCH”. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.30 Mszą Świętą następnie przejście i dalsza część spotkania w Szkole Podstawowej nr 25. W programie między innymi: tańce, zabawy integracyjne, konkursy i poczęstunek. Dzieci prosimy o przebranie się za postać swojego ulubionego świętego.

4) 1 listopada w Uroczystość Wszystkich Świętych Msze Święte w naszym kościele o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00. NIE BĘDZIE MSZY ŚW. o godz. 15.15! W tym czasie będą trwały uroczystości na cmentarzach.

5) 7 listopada w czwartek nasza parafia ma zarezerwowany seans filmowy pt. „Nieplanowane”. Seans odbędzie się w Multikinie w Galerii Warmińskiej o godz. 19.00. „Nieplanowane” to poruszająca historia przemiany kobiety, która kiedyś kierowała jedną z największych amerykańskich klinik aborcyjnych. Bohaterka przeszła niemal wszystkie szczeble kariery w największej proaborcyjnej organizacji na świecie. Film powstał na podstawie książki, w której autorka przedstawiła swoje doświadczenia. W pewnym momencie zrezygnowała z pracy i stała się gorącą obrończynią życia. Zapisy na ten film w zakrystii, cena biletu 12 zł.

6) Próba chórku dziecięcego w soboty o godz. 10.00. Zbiórki ministranckie w soboty o godz. 10.30. Zapraszamy nowych kandydatów.

7) Wychodząc z kościoła można wziąć kartki na wypominki i Mszę Świętą Gregoriańską. Kartki z wypisanymi imionami zmarłych składamy w zakrystii lub kancelarii. Przez cały miesiąc listopad będzie odprawiana Msza Św. Zbiorowa – Gregoriańska oraz różaniec za zmarłych, których imiona wypiszemy na kartkach wypominkowych. Dziękujemy serdecznie za ofiary składane przy tej okazji.

8) Dziękujemy za złożone tydzień temu ofiary do puszek na stypendia dla uzdolnionej młodzieży. Na fundację zostało zebrane i przekazane 2775 zł. Dziękujemy Akcji Katolickiej za przeprowadzenie zbiórki.

9) Do nabycia jest nowy nr „Gościa Niedzielnego” oraz Biuletyn Parafialny.

10) Dziękujemy parafianom dbającym o czystość i wygląd naszego kościoła. Prosimy o pomoc przy sprzątaniu kościoła w poniedziałek po różańcu.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.