INTENCJE MSZALNE XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 06.10.2019r.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 06.10.2019r.

7.00 O Boże bł. dla Artura w dniu jego imienin oraz o Boże bł. dla jego dzieci
8.30 + Mirosława Rogińska – 6 greg.
8.30 + Wanda Piotrzkiewicz w 24 rocz. śm.
10.00 + Maria Grykin w 13 rocz. śm., Antoni Grykin
12.00 Za Parafian     /CHRZEST
15.15 + Wacław Szczepkowski w 20 rocz. śm., + z rodziny Szczepkowskich i Kalinowskich
17.30 RÓŻANIEC
18.00 + Halina Nieścior – 22 greg.
PONIEDZIAŁEK – 07.10.2019r.
7.00 + Zbigniew w 13 rocz. śm., Wanda, Stanisław Żukiewicz, + dusze czyśćcowe z rodziny
7.00 + Stefan Smoliński – 1 greg.
7.00 + Wojciech Cieślak w 30 dzień po pogrzebie
15.15 W intencji Wspólnoty Krwi Chrystusa
17.00 RÓŻANIEC DLA DZIECI
17.30 + Halina Nieścior – 23 greg.
17.30 + Mirosława Rogińska – 7 greg.
18.00 RÓŻANIEC
WTOREK – 08.10.2019r.
7.00 + Stefan Smoliński – 2 greg.
7.00 + Jan, Helena, Maria Laskowscy
15.15 + Krystyna w 20 rocz. śm., Zbigniew w 10 rocz. śm.
15.15 + Mirosława Rogińska – 8 greg.
17.30 + Halina Nieścior – 24 greg.
17.30 + Sławomir w kolejną rocz. śm.
18.00 RÓŻANIEC
ŚRODA – 09.10.2019r.
7.00 + Mirosława Rogińska – 9 greg.
7.00 + Stefan Smoliński – 3 greg.
15.15 + Maria, Mieczysław Mydło
17.00 NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOŻEJ NP + RÓŻANIEC
17.30 + Halina Nieścior – 25 greg.
17.30 + Maria Bałajewicz
18.00 RÓŻANIEC
CZWARTEK – 10.10.2019r.
7.00 + Halina Nieścior – 26 greg.
7.00 + Stefan Smoliński – 4 greg.
15.15 + Mirosław Boguszewicz w 5 rocz. śm.
17.00 NABOŻEŃSTWO ZA KAPŁANÓW
17.30 + Mirosława Rogińska – 10 greg.
17.30 + Zofia w 5 rocz. śm., Bronisław w 16 rocz. śm. Łońscy
18.00 RÓŻANIEC
PIĄTEK – 11.10.2019r.
7.00 + Stefan Smoliński – 5 greg.
7.00 + Barbara Danuta Trawińska w 30 dzień po pogrzebie
14.45 NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
15.15 + Mirosława Rogińska – 11 greg.
15.15 O Boże bł. dla Stanisława z okazji 70 urodzin oraz dla jego rodziny
17.30 + Kazimierz Kaczor w 17 rocz. śm., + z rodziny
17.30 + Halina Nieścior – 27 greg.
18.00 RÓŻANIEC
SOBOTA – 12.10.2019r.
7.00 + Rodziców Pniewskich, Genowefa w 8 rocz. śm., Jan, Roman
7.00 + Mirosława Rogińska – 12 greg.
15.15 + Eugeniusz Mazurek w 5 rocz. śm., + z rodziny
15.15 + Stefan Smoliński – 6 greg.
17.30 + Halina Nieścior – 28 greg.
17.30 + Aniela Krawczyk w 3 rocz. śm., Zdzisław w 7 rocz. śm., Benedykta w 1 rocz. śm. Bogdan Lis w 3 rocz. śm.
18.00 RÓŻANIEC

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.