INTENCJE MSZALNE XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.09.2019r.

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.09.2019r.

7.00 + Stanisław Rybacki w 20 rocz. śm.
8.30 + Ryszard, Stanisław w 1 rocz. śm.
8.30 + Stanisława Stanisławska w 1 rocz. śm., Wacław
10.00 + Barbara Dec, Franciszka, Edward Gwiazda
11.00 Katecheza przed I Komunią
12.00 Za Parafian     /CHRZEST
15.15 + Halina Nieścior – 15 greg.
16.00 Katecheza przed Bierzmowaniem
18.00 + Zbiorowa za zmarłych
PONIEDZIAŁEK – 30.09.2019r.
7.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o światło Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Ewy
7.00 + Stanisława Jawelska w 30 dzień po pogrzebie
15.15 + Halina Nieścior – 16 greg.
17.30 + Stanisława Pińkowska (od Apostolstwa Dobrej Śmierci)
17.30 + Apostolstwo Dobrej Śmierci
WTOREK – 01.10.2019r.
7.00 O Boże bł. potrzebne łaski i o powołania do Zgromadzenia Sióstr Terezjanek
7.00 O Boże bł., zdrowie i potrzebne łaski dla s. Serafiny oraz dla braci i sióstr z rodzinami
7.00 + Mirosława Rogińska – 1 greg.
15.15 O Boże bł., potrzebne łaski i zdrowie dla Laury w rocznicę Chrztu Świętego
17.30 + Halina Nieścior – 17 greg.
ŚRODA – 02.10.2019r.
7.00 + Mirosława Rogińska – 2 greg.
7.00 + Danuta Orłowska
15.15 + Kazimierz Obrębski w 6 rocz. śm.
17.00 NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOŻEJ NP
17.30 + Halina Nieścior – 18 greg.
17.30 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, opatrzność Bożą i opiekę NMP dla Anety z okazji urodzin
CZWARTEK – 03.10.2019r.
7.00 + Mirosława Rogińska – 3 greg.
7.00 O dar wiary, radości bycia dzieckiem Bożym dla Ani w dniu urodzin oraz o Boże bł. dla jej rodziny
15.15 + Marian Milewicz w 9 rocz. śm.
17.00 NABOŻEŃSTWO ZA KAPŁANÓW
17.30 + Halina Nieścior – 19 greg.
17.30 + Danuta Chemińska w 20 rocz. śm., Marian Gronowski w 10 rocz. śm.
  

PIĄTEK – 04.10.2019r.

7.00 + Walentyna Całka
7.00 + Mirosława Rogińska – 4 greg.
14.45 NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
15.15 Zbiorowa do Miłosierdzia Bożego
17.30 O Boże bł. i zdrowie dla Marcina i Aldony w 5 rocz. ślubu
17.30 + Halina Nieścior – 20 greg.
SOBOTA – 05.10.2019r.
7.00 + Sebastian Sajewicz
7.00 + Mirosława Rogińska – 5 greg.
7.00 + Krystyna Maria Ilcewicz w 30 dzień po pogrzebie
15.15 + Grzegorz Gąska w 10 rocz. śm., Urszula, Eugenia
17.30 + Halina Nieścior – 21 greg.
17.30 Za Wspólnotę Żywego Różańca

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.